آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
گزارش یک پروژه مهم پیمانکاری در اروند، کارگران در خطر
پایگاه خبری فیدوس-مسئله نیروهای برون سپار سازمان منطقه آزاد اروند و شرکت پیمانکاری که برنده مناقصه مربوط به این نیروها شده، حاوی نکاتی است که روشنگر شفاف نبودن این پیمان و پوششی بودن شرکت برنده است.
نامه وارده
پایگاه خبری فیدوس- مجتبی حیدری‌کیا از جوانان متخصص شهرستان ماهشهر نامه‌ای در خصوص مشکلات کارگران منطقه خطاب به ربیعی مدی عامل هلدینگ خلیج فارس منتشر کرد.
میخ تیز در سینه‌ی مردم، ما نگاه، ما حیرت
پایگاه خبری فیدوس- وقتی به لیست نارضایتی مردم از عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند، ذی‌نفعان عملکرد منطقه آزاد اروند و واقعیت امور و تصمیم‌ها نگاه می‌کنیم روشن می‌شود مشکل کار کجاست؟ مشکل آنجاست که بعضی مسئولین قانون، مقررات و تعهد به مردم را پشت در اتاقشان گذاشته‌اند.
بررسی حقوقی تهاتر زمین دولتی با خودرو لوکس خارجی بین استانداری خوزستان و منطقه آزاد اروند
پایگاه خبری فیدوس- بررسی ابعاد حقوقی تاخت و تاز گروه ساختمان سازی عبدالباقی با کمک دستورها و نامه‌های خلاف قوانین که پیشتر اسناد آن منتشر شده است در زمین استانداری خوزستان با چاشنی خودرو خاریج لوکس و در به لحاظ حقوقی موضوع این مطلب می‌باشد+ اسناد و مدارک
یادداشت وارده
ماندانا صادقی روزنامه‌نگار آبادانی پیرو مطالب منتشر شده در روزهای گذشته در خصوص شکایت شهردار آبادان از ایشان این نوشته را در صفحه اینستگرام خود منتشر و در اختیار پایگاه خبری فیدوس قرار داده است.
چرا شرمسار نیستید آقای شیرازی؟!
در پی انتشار خبر شکایت شهردار آبادان از خانم صادقی مطلبی از آرش قلعه گلاب روزنامه‌نگار و نویسنده آبادانی به دستمان رسیده که آن را منتشر کرده‌ایم.
تلاش برای انحراف افکار عمومی از اسناد و اطلاعات منتشر شده تخلف‌ها در اروند
پایگاه خبری فیدوس-تلاش‌های (ر.ف) برای تخریب زمانی علنی بوده و به قول خودش یک فرمول ساده دارد؛ به زمانی نزدیک شو و با همان امکاناتی که در اختیارت قرار داد تخریبش کن!
در مورد عکسی با لنکروز و کت و شلوار مارک
پایگاه خبری فیدوس- انتشار عکسی با ماشین لنکروز از احمد رستمی عضو هیئت مدیره منطقه آزاد اروند به همراه برادر نماینده خرمشهر در محروم‌ترین روستای این منطقه بازتا زیادی در فضای مجازی داشت ماندانا صادقی در این خصوص مطلبی به شرح زیر نوشته است.
انتشار اسناد تخلفی چند میلیارد تومانی توسط استانداری خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند
پایگاه خبری فیدوس- با توجه به قولی که داده بودیم امروز اسناد و مدارک مربوط واگذاری ساختمان اسکلت فلزی متعلق به استانداری خوزستان به گروه ساختمان سازی عبدالباقی و تخریب غیرقانونی آن را منتشر کردیم.
نامه یک شهروند آبادانی به اسماعیل زمانی
پایگاه خبری فیدوس- نامه‌ای از یک شهروند مطالبه‌گر ساکن آبادان به دست این رسانه رسیده که در آن سئوالاتی در خصوص عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند در زمان مدیریت مدیر عامل فعلی طرح کرده است.
آفت لنکروز سواری مدیران در روستاهای محروم همراه برادر نماینده خرمشهر
پایگاه خبری فیدوس- امروز عکسهایی از بازدید احمد رستمی معاونت اداری مالی منطقه آزاد اروند با ماشین لنکروز از محروم ترین روستای خرمشهر همراه رئیس دفتر نمایند این شهر منتشر شد که آتشی بود بر جگر سوخته مردم، به این مناسبت مسائل و پرسش‌هایی را در خصوص عملکرد ایشان طرح کردیم.
بازگشت شیرازی، آبادان سال 1450
به تقریب شصت سال پیش بود که مهندسی شیرازی نام، کلنگ احداث یکی از اعجاب‌ انگیزترین پل‌های کابلی
ماجرای واگذاری عجیب اسکلت فلزی خیابان دبستان و تخریب آن
پایگاه خبری فیدوس- در حالی که حراست سازمان منطقه آزاد اروند و اداره حقوقی آن معلوم نیست چه می‌کنند زمین تجاری خیابان دبستان که هنوز به طور قانونی متعلق به این سازمان نیست بدون قرارداد مشخص از سوی این سازمان به یک گروه ساختمان سازی واگذار و اسکلت فلزی آن تخریب شده است.
روزهای سخت کارگران در تنگنای معیشت
مناندانا صادقی رونامه نگار آبادانی در این نوشته به بررسی شرایط سخت کارگران هفت تپه در این روزها و اعتصاب مجدد ایشان پرداخته است.
سومین روز از اعتصاب کارگران هفت تپه
حقوق هفت تپه این روزها مجدداً موضوع باج خواهی اسدبیگی است، او که 1500 میلیارد دلار ارز دولتی را در بازار آزاد به نام هفت تپه فروخته اما حقوق کارگران و حق بیمه ایشان را سه ماه است پرداخت نکرده است.
گزارش زمین‌بازی، زمین‌خواران و واگذاری زمین در منطقه آزاد اروند
تحریریه فیدوس-در نوشته زیر اطلاعاتی در خصوص واگذاری سه زمین مرغوب تجاری در آبادان و خرمشهر به یک گروه ساختمان‌سازی منتشر شده است و درخواست شده این اطلاعات توسط نهادهای مسئول بررسی و در صورت صحت شرایط واگذاری مورد تحقیق قرار گیرد.
درگذشت کارگر مظلوم و مستضعف خوزستانی «عمران روشنی مقدم»
در نظام اسلامی، رفع فقر و محرومیت، در شمار هدفهای طراز اول است و پایبندی به اصول انقلاب، بدون مجاهدت در راه نجات مستضعفان و محرومان، سخنی بی معنی و ادعایی پوچ است.
رویدادنگاری واگذاری بعضی امتیازها در منطقه آزاد اروند
به گزارش پایگاه خبری فیدوس همچنان مبهم‌ترین و مهمترین مسئله در منطقه آزاد اروند ارتباط واگذاری برخی امتیازها است که مردم نمی‌توانند آن را درک کنند. برای مثال واگذاری زمین مرغوب جنب بازار مرکزی یا جنب منطقه آزاد اروند یا انتشار خبر واگذاری بازارچه بانوان به یک شخص گروه پیمانکاری خاص!
پربازدیدها
آخرین اخبار
Histats.com START (standard) Histats.com END