آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
نامه سرگشاده کنشگران اجتماعی خوزستان به رئیس قوه قضائیه و رئیس صدا و سما
احتراما اینجانبان به عنوان تعدادی از شهروندان ایرانی، نخبگان، کنشگران، مطالبه گران و پرسش گران اجتماعی با توجه به لزوم مبارزه و برخورد با مفاسد اقتصادی و روشنگری در این خصوص و افشای عقبه های محتمل دولتی یا حاکمیتی و ...
اطلاعیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران
نظر به اینکه انتساب هرگونه اتهام و یا مطلب ناروا به اشخاص، در صورتی قابلیت استناد دارد که مراحل و سیر قضایی خود را طی کرده باشد، و در خصوص مشارٌالیه (استاندار خوزستان) پرونده اتهامی در دادسرای تهران مطرح نبوده
دادگاه سوم اسدبیگی و شرکا، پاسخ استاندار خوزستان به روزنامه‌نگاران، حمله به حیثیت خوزستان
داریوش معمار- مسئله پیگیری فساد بیست هزار میلیارد تومانی هفت تپه، مسئله حزبی، اصلاح طلبی و اصولگرایی، سیاسی و از این دست نیست، مسئله برباد رفتن ثروت یک استان و مشکلات عدیده جامعه بزرگ کارگری این استان ثروتمند و صنعتی زیر ضرب فسادهای سیستماتیکی است
مسئله مدیریت منابع آب در خوزستان و سیاست‌های آن
فیدوس:مدیریت استان خوزستان طی سال گذشته تا کنون متاسفانه دستخوش مشکلات عدیده‌ای شده است که نتایج آن گریبان مردم این استان را گرفته، در مطلب پیش رو به یکی از این مشکلات در سازمان آب و برق استان خوزستان اشاره شده است
سیاه‌چاله‌‎ فسادهای اقتصادی در خوزستان- بخش نخست
داریوش معمار- امیداسدبیگی 33 ساله متهم ردیف اول فساد یک میلیارد و ششصد میلیون دلاری با کمک رستمی شریک و قائم مقام خود و حمایت یک جریان در ظاهر پنهان سیاسی و اقتصادی، مهمترین حوادث اجتماعی و کارگری استان خوزستان را از سال 95 تا امروز رقم زدند.
از خوزستان خون می‌بارد
روز گذشته دادگاه مدیرعامل پیشین کارخانه‌ی نیشکر هفت تپه برگزار شد و امید اسدبیگی به اتهام “سردستگی سازمان یافته، اخلال در نظام ارزی و پولی کشور از طریق قاچاق عمده ارز و معاملات غیرمجاز ارزهای دولتی”، بلاخره در پیشگاه قانون قرار گرفت.
مرگ‌های عجیب در عصر کرونا
مجموع مراجعان بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف الکلی به مراکز درمانی خوزستان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۸۰۶ نفر بوده که متاسفانه ۷۱ نفر از این افراد جان خود را از دست دادند.
هم هفت‌تپه؛ هم هپکو
فیدوس-ماندانا صادقی در مطلبی جدید و روشنگرانه به شرایطی اشاره کرده است که در آن صنعت فدای بدترین نوع سوء استفاده سیاسی و ورشکستگی اقتصادی طی 50 سال اخیر در کشور ما شده است، جایی که کارخانه‌های بزرگ عمدا تعطیل و ورشکست شده و کارگران بیکار می‌شوند
14کشته در گنبدکاووس
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: متأسفانه در تصادف تریلی با مینی‌بوس در شهرستان گنبدکاووس ۱۳ نفر جان خود را از دست دادند.
مجمع دانشجویان عدالتخواه آرمان طی بیانیه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه، ضمن تاکید بر شدت گرفتن روند مقابله با فساد در این نهاد مطالبی را در خصوص مشکلات کارگران هفت تپه عنوان کرد.
حسین حبیبی خطاب به رئیس قوه قضائیه:
دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران می‌گوید: امیدوارم ریاست قوه قضائیه در مبارزه با فساد و سرچشمه‌های آن موفق باشد. او یکی از زمینه‌های اصلی بروز فساد را «خصوصی‌سازی» می‌داند.
نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان وامام جمعه اهواز روز دوشنبه بصورت چهره به چهره با کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در محل این شرکت دیدار و مشکلات آنها را بررسی کرد.
یادداشتی از ماندانا صادقی؛
ماندانا صادقی، روزنامه نگار آبادانی در یادداشتی به روایت یک روز گشت و گذارش در هفت تپه پرداخته است که در ادامه هر آنچه در یک روز بر او گذشته است بیان شده است
حرکت قطار با 40 دقیقه تأخیر
مقام مسئول راه‌آهن گفت: بعدازظهر دیروز یک بوژی واگن توشه قطار خرمشهر - تهران در نزدیکی ایستگاه بالارود از خط خارج شد که کاشناسان راه‌آهن پس از جداسازی این واگن قطار مسافری مذکور را به سمت تهران روانه کردند.
سرپرست فرمانداری خرمشهر:
سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: موافق شهر موزه در خرمشهر هستم چراکه با راه‌اندازی شهر موزه، می‌توان در حفظ سنت‌های مثبت کوشید.
۶۰ درصد لوله‌های آب زیرزمینی شد
فرماندار مسجدسلیمان گفت: مهاجرت از مسجدسلیمان به دلیل کمبودها بالا بود ولی در حال حاضر فضای خوبی ایجاد شده تا بتوانیم به این شهرستان خدمات بهتری ارائه دهیم.
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) پشت مردم خوزستان را خالی نکرد؛
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از اختصاص ۱۱۰ میلیارد تومان کمک فوری به زلزله زده های مسجد سلیمان در استان خوزستان خبر داد.
به علت گرمای شدید؛
به علت گرمای شدید، چهارشنبه هفته آینده دوم مردادماه در خوزستان تعطیل و فعالیت ادارات در سه روز قبل از آن یعنی یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه تا ساعت ۱۲ اعلام شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار
Histats.com START (standard) Histats.com END