آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
پیام تبریک اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند
اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه ازاد اروند در پیامی ضمن تبریک به رییس جمهور منتخب این انتخاب را نشان از درستی مسیری دانست که دولت یازدهم در آن قرار داشته است.
پیام تبریک عبدالله کعبی قائم مقام ستاد دکتر روحانی در خوزستان
عبدالله کعبی قائم مقام ستاد دکتر روحانی در خوزستان در پیامی پیروزی دکتر روحانی را تبرک گفته و این انتخاب را نشان از هوشیاری و آگاهی مردم دانست.
روحانی با کسب 65925 رای از 128324 رای صحیح اخذ شده؛
طبق آخرین آمار به دست آمده از 135790 رای اخذ شده در آبادان؛ 65925 رای متعلق به آقای روحانی؛ 59071 رای به آقای رئیسی؛ 1818 رای متعق به آقای میرسلیم و 1510 رای برای آقای هاشمی طبا به ثبت رسیده است که این اعداد بیانگر پیروزی روحانی در آبادان است
نتایج اولیه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام شد که بر اساس تعداد رای های شمرده شده تا این لحظه حسن روحانی با 14،619،848 کسب رای در صدر قرار دارد
هرسه نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی مواضع خود را علنی کردند
ماندانا صادقی-شاید کمتر کسی فکر می کرد که نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی تااین درجه روشن وشفاف مواضع خودرا دررابطه با کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری علنی کنند.
گزارش میدانی و اختصاصی فیدوس از روند برگزاری انتخابات
خبرنگاران فیدوس از سطح شهرهای آبادان و خرمشهر شما را در جریان اخبار انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر قرار می دهند.
انتشار یک بنر مجهول در مورد حمله به نماینده آبادان
به گزارش خبرنگار فیدوس امروز بنری در فضای مجازی در خصوص درگیری تعدادی از مردم با سردار شرفی نماینده مردم آبادان منتشر شد کهبه صورت کاملان مشکوک متاسفانه به جریان خاص منسوب شده است.
60 هزار نفر از عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات استان خوزستان مشارکت دارند
رئیس ستاد انتخابات خوزستان با اشاره به انصراف 551 نفر از رقابت های انتخابات شوراهای اسلامی در این استان تاکنون گفت:تعداد نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خوزستان 15 هزار و 51 نفر است.
روحانی در فینال رقابت های انتخاباتی خود در جمع هواداران مشهدی اش:
حسن روحانی در جمع حامیان پر شمار خود در مراسمی که می توان به نوعی آن را فینال رقابت های انتخاباتی و تبلیغاتی این دور دانست، در ورزشگاه تختی مشهد ،سخنرانی خود را آغاز کرد. روحانی در سخنرانی خود بیان داشت: ای امام رضا، خواستند تو را جناحی کنند، ملت ایران اجازه نمی دهند به علی بن موسی الرضا توهین شود؛ علی بن موسی الرضا پناه ایرانیان، شیعیان و مسلمانان است. ما نبات امام رضا را برای شفا میخواستیم نه رای
نامه مهم نمایندگان ادوار خوزستان
به گزارش فیدوس نمایندگان ادوار خوزستان حمایت خود از دکتر حسن روحانی را اعلام کردند
بیانیه نمایندگان ادوار خوزستان
به گزارش فیدوس نمایندگان ادوار خوزستان حمایت خود از دکتر حسن روحانی را اعلام کردند
روحانی در جمع هواداران اردبیلی خود:
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز در جمع هواداران اردبیلی خود در سالن ورزشی تختی این شهر با بیان اینکه امروز روز تصمیم ملت ایران در برابر آنهایی است که می خواستند ایران را به حصر و تحریم بازگردانند است اظهار کرد: امروز روز تصمیم ملتی است در برابر آنهایی که می خواهند ما را به سال 91 بازگردانند. این در حالی است که ملت ایران به عقب بازنگردد و تسلیم شعارهای فریبکارانه عده ای نمی شود.
حاشیه ای بر شیطنت رسانه ای قبل از آغاز سخنرانی روحانی در اهواز/ تقدیر روحانی از جهانگیری
برای برخی رسانه ها آنچنان تحمل ناپذیر و سخت و مهلک است، که هنوز سخنرانی روحانی آغاز نشده، تبلیغات منفی را آغاز و کانال خبرگزاری فارس با درج عکسی که مشخص نیست متعلق به کجا و چه زمانی است، مدعی می شود که استقبال مردم اهواز و خوزستان از روحانی سرد و بی روح بوده!
همایون یوسفی در دومین گردهمایی بزرگ بختیاری های اهواز:
مشکل گروه ها و جریان ها در انتخابات طرفداران یا مخالفان نیستند، بلکه بیش ترین مشکل جریانات و گروه ها در عرصه های انتخاباتی، رای های خاموش و افراد بی تفاوت به انتخابات هستند. اگر بتوانیم کسانی که رای خاموش و بی تفاوت به انتخابات هستند را به پای صندوق های رای بیاوریم، موفق خواهیم شد.
سید ابراهیم رئیس در آغوش نمایندگان آبادان
به گزارش خبرنگار فیدوس شب گذشته تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از حضور هر سه نماینده آبادان در جلسه جبهه پایداری در حمایت از سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو بود.
کهرام: رای روحانی در استان خوزستان نسبت به سال 92 دو برابر خواهد شد
رئیس ستاد مرکزی دکتر روحانی درخوزستان در خصوص آراي روحاني در خوزستان گفت: تا قبل از مناظره پيش بيني مي شد كه آراي روحاني ٦٠ درصد باشد اما بعد از مناظره ها بر اساس نظر سنجي هاي معتبر، ميزان آراي روحانی به ٦٥ درصد رسيده است. طبق یک بررسی بیشترین آرا دکتر روحانی در استان خوزستان را مردم ایذه خواهند داشت و بالای 90 درصد به روحانی رای خواهند داد.
همایون یوسفی نماینده اهواز : شورایی به درد مردم اهواز می خورد که فراقومی و فراجناحی باشد
نماینده مردم اهواز در مجلس شواری اسلامی گفت: ادامه این دولت عقل گرا حضور حداکثری در پای صندوق های رای را طلب می کند، اگر پیروزی را حتمی بدانیم و در تبلیغات آن را تکرار کنیم مردم با خیال پیروزی پای صندوق ظاهر نمی شوند و همان اتفاق پیروزی ترامپ بر کلینتون تکرار می شود. لذا باید حواسمان باشد و تا دقیقه آخر پای صندوق رای حضور داشته باشیم.
دولت یازدهم؛ اجتماعی ترین دولت پس از انقلاب است
استاندار خوزستان گفت: وقتی که دولت تدبیر و امید سکان امور را به دست گرفت برنامه ریزی کرد تا به اهداف اولیه ای که وزارت رفاه به خاطر تحقق آنها تشکیل شد، برگردد و مبنای کار را بر توانمند سازی قشر آسیب پذیر قرار داد و ضمن باور داشتن حمایت از فقرا، زیر بار کارهای پوپولیستی دولت گذشته نرفت. دولت روحانی در برنامه های توسعه ای خود رویکرد اجتماعی پر رنگی دارد و موسسات خیریه در این دولت از رشد قابل ملاحظه ای برخودار شدند.
Histats.com START (standard) Histats.com END