آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
بازدید حجتی از طرح جهاد نصر در خرمشهر؛
در بازدیدی که حجتی؛ وزیر جهاد کشاورزی دقایقی پیش از طرح جهاد نصر در خرمشهر داشت انتقاد بسیار تندنسبت به عملکرد جهاد نصر در خصوص آبگیری زمین ها ابراز داشت
با حضور معاون اول رییس جمهور؛
امروز 20آذرماه اسحاق جهانگیری در سفر دو روزه خود به استان خوزستان با حضور در شهرستان شادگان کارخانه فولاد شادگان را افتتاح کرد.
گزارش تصویری لحظه به لحظه فیدوس از ورود جهانگیری به خوزستان
جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح عمرانی و صنعتی دقایقی پیش وارد خوزستان شد.
گزارش لحظه به لحظه فیدوس از سفر معاون اول رئیس جمهور به خوزستان
معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند طرح عمرانی و صنعتی دقایقی دیگر به استان خوزستان وارد می شود.
کسی حق ندارد با آینده مردم خرمشهر و آبادان بازی کند
به گزارش خبرنگار فیدوس براساس شنیده ها، پس از اعلام خبر لغو روادید در منطقه آزاد اروند و ورود اتباع خارجی در روزهای ابتدایی، برخی فرماندهان نیروی انتظامی استان و مدیران گمرک جمهوری اسلامی ایران با ابراز نگرانی از استقبال به عمل آمده نگرانی خود را بابت نحوه نظارت بر این روند اعلام کرده‌اند.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند خبرداد:
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با اجرایی شدن قانون حذف روادید درمنطقه آزاد اروند بیش از 900 تبعه خارجی که عمدتا ازکشورعراق بودند ازطریق مرز شلمچه وارد این منطقه شدند .
سلام دوباره نشاط و لبخند به آبادان و خرمشهر
با گذشت سه روز از جشنواره خرید طلایی اروند مردم با هیجان از فضای پر نشاط حاکم بر شهر و بازارها صحبت می‌کنند.
اسماعیل زمانی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند مطرح کرد:
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند در مورد لغو روادید منطقه آزاد اروند گفت: امید است سرمایه گذاران و گردشگران به این مزیت مهم توجه داشته باشند ؛ که اروند از امروز با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا، استقرار نهادهای امنیتی و با توجه به فراهم بودن زیرساخت های لازم، آمادگی کاملی برای عملیاتی شدن لغو رواید و تسهیل اتباع خارجی را دارد.
پیام دكترغلامرضا شریعتی به مناسبت حذف روادید اتباع خارجه در منطقه آزاد اروند
وقتی سخن از استان خوزستان به میان می آید بد‌ون شک با ذخایر و منابع عظیم مختلف روبرو می شویم که هر کدام در جای خود دارای ارزش و جایگاه هستند و تاثیر مستقیم بر رشد و توسعه کشور دارند؛ دولت دوازدهم توانست با برنامه مناسب نسبت به "حذف روادید در منطقه آزاد اروند" نسبت به روان سازی توسعه در شهرستان های خرمشهر و آبادان اقدام کند.
اتاق اصناف کنترل خود را بر قیمت‌ها بیشتر کرد؛
از زمان آغاز برگزاری جشنواره طلایی خرید اروند تا پایان آن جشنواره اتاق‌های اصناف خرمشهر و آبادان کنترل و نظارت بیشتری بر قیمت‌ها انجام می‌دهند و مردم نگران این موضوع نباشند. باگذشت 3 روز از شروع جشنواره خرید طلایی اروند ورود گردشگران از نقاط مختلف استان به منطقه آزاد اروند شتاب بیشتری گرفته است.
معرفی مزایای بی نظیر لغو روادید برای مردم خرمشهر و آبادان
اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند در گفتگوی تصویری که به صورت اختصاصی توسط پایگاه خبری فیدوس انجام شد، از مزایای لغو روادید برای اتباع خارجی در منطقه آزاد اروند صحبت کرد.
ترک زاده؛ ریس جشنواره خرید اروند مطرح کرد:
جشنواره خرید طلایی اروند به برکت نام پیامبر عظیم شان اسلام و همزمان با ولادت با سعادت ایشان،با محوریت نشاط اجتماعی و بهبود فضای کسب و کاردر منطقه آزاد اروند آغازبکار کرد و امید است تا پایان این جشنواره و آیین اختتامیه همچنان شاهد همین همراهی و حضور پرشور مردم عزیز باشیم
جشنواره خرید طلایی اروند کلید خودرد!
مراسم افتتاحیه جشنواره خرد طلایی اروند هم‌زمان با حرکت کارناوال شادی در منطقه آزاد اروند برگزار شد. 7 گروه در این کارناوال حضور داشتند که موسیقی بندری، دلقک‌ها و مردان نقره‌ای بخش فرهنگی کارناوال را به عهده داشتند. گروه دلقک‌ها و مردان نقره‌ای چهره‌ای شاد به برنامه داده و لبخند را بر لبان مردم جاری کرد.
با اعلام رسمی وزارت کشور عراق و موافقت وزارت امور خارجه ایران
به گزارش خبرنگار فیدوس همزمان با آغاز جشنواره خرید طلایی اروند با اعلام رسمی وزارت کشور عراق و موافقت وزارت امور خارجه ایران الزام روادید برای کلیه اتباع خارجی(منهای رژیم اشغالگر قدس) از عراق به مرزهای ایران در منطقه آزاد اروند لغو شد.
عضو هیات مدیره راه آهن:
عضو هیات مدیره راه آهن جمهوری اسلامی ایران در خصوص پروژه خط آهن سربندر - خرمشهر گفت: با اتصال شلمچه به خرمشهر و سپس تکمیل آن، این محور به یک محور ترانزیتی به کشور عراق تبدیل می شود .
در نشست هماهنگی برگزاری افتتاحیه لغو روادید با حضور اسماعیل زمانی مطرح شد؛
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت : منطقه آزاد اروند با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا، استقرار نهادهای امنیتی و با توجه به فراهم بودن زیرساخت های لازم، آمادگی کاملی برای عملیاتی شدن لغو رواید اتباع خارجی را دارد.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان مطرح کرد؛
عباس پاپی زاده شامگاه دوشنبه در پایان بازدید یک روزه مجمع نمایندگان خوزستان از شادگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در قانون برنامه ششم به توانمندی های استان ها و لزوم فراهم کردن فضای رقابت سالم استان ها در بحث پیشرفت و توسعه اشاره کردیم؛ رقابت در جذب سرمایه گذاری دولت را مؤظف کردیم تا این تلاش در استان ها شکل بگیرد.
تجمع‌ها، تحصن‌ها و اعتراضات گوناگون جواب می دهد؟
در گذشته، وزارت نفت در دفترچه کنکور سراسری متعهد شده بود که فارغ‌التحصیلان برتر این دانشگاه از اولویت استخدام برخوردارند اما در سال 94 این اولویت را حذف می‌کند. این تصمیم، بخشی از فارغ‌التحصیلان برتر را که طی سال‌های قبل از 94 وارد دانشگاه شده بودند نیز قربانی می‌کند
پربازدیدها
مهم ترین عناوین روز
Histats.com START (standard) Histats.com END