آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
نیاز ۳۰۰ هزار دلاری برای ميزبانی بزرگ شطرنج زنان؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» مهلتي كه از سوي فدراسيون جهاني شطرنج بابت پرداخت هزينه ميزباني مسابقات قهرماني زنان جهان تعيين شده بود، به پايان رسيده اما هنوز فدراسيون شطرنج ايران به تعهد خود عمل نكرده است.
با انجام بازی‌های امروز جام حذفی؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» امروز رقابت‌های جام حذفی ادامه می‌یابد و در مهم‌ترین دیدارها تیم‌های استقلال و نفت تهران مقابل هم قرار می‌گیرند و در طرف دیگر سپاهان و سایپا برابر هم صف آرایی می‌کنند.
در آستانه‌ی یک اتفاق نادر در تاریخ فوتبال؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» فساد موجود در ورزش روسیه، فیفا را برآن داشته تا بررسی‌های بیشتری برای برگزاری ‌جام‌جهانی ٢٠١٨ در این کشور انجام دهد.
به بهانه‌ی اخراج از تیم ملی بوکس؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور، در حالی در جریان است که خبری از حضور احسان روزبهانی در این مسابقات هم نیست. ستاره‌ای که هر روز رابطه‌اش با فدراسیون بوکس کم‌رنگ‌تر می‌شود.
به مناسبت فینال امروز جام جهانی باشگاه‌ها؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» امروز بعد از ظهر دیدار فینال جام جهانی باشگاه‌ها بین دو تیم رئال مادرید و کاشیما آنتلرز در ژاپن برگزار می‌شود. این رقابت ها سال ها پیش با عنوان جام بین قاره ای برگزار می شد که یکی از بازی های این مسابقات خشن‌ترین دیدار جهان فوتبال لقب گرفت.
نگاهی به هشت تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» لیگ‌ برتر فوتبال ایران روزهای جذابی را سپری می‌کند؛ تنها یک هفته تا پایان نیم‌فصل لیگ شانزدهم باقی مانده، اما تعداد تیم‌های مدعی قهرمانی نه‌تنها کمتر نمی‌شوند، بلکه روز به روز تعدادشان افزایش پیدا می‌کند.
کارشناسان انتخاب کردند؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» هفته چهاردهم را می توان عجیب ترین هفته لیگ برتر دانست. در پایان این هفته و با توجه به برد تیم هایی چون پیکان، استقلال، فولاد، نفت و پیکان رقابت در بالای جدول تنگاتنگ تر شد.
گفتگو با خواهران ووشوکار ایرانی؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» خواهران منصوریان جزو استثنائات هستند چون کمتر خانواده‌ای را می‌توان یافت که سه عضو آنها در یک رشته فعالیت کرده و به اوج افتخار هم رسیده باشند.
بعد از نامه‌ی وزارت امور خارجه به فدراسیون فوتبال؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» فدراسیون فوتبال در تلاش است تا پیش از آمدن کی روش به تهران تکلیف دیدارهای دوستانه با ساحل عاج و مراکش را مشخص کند.
جنجالی تازه در ارتباط با کمیته‌ی ملی المپیک؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» مسئولان کمیته ملی المپیک در حالی این روزها به سکوت معنادار مقابل هشدارهای کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) مبنی بر دخالت دولت در امور ورزش متهم شده‌اند که حالا بحث نیست‌شدن بخشی از بودجه این کمیته به دیگر چالش‌های این مجموعه اضافه شده است.
در گفت‌وگو با یکی از فعالان رسمی مبارزه با فساد‌ د‌ر ورزش عنوان شد؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» فساد‌ در ورزش، شايد‌ آنچنان كه آمار فساد‌هاي اقتصاد‌ي خبرساز شد‌ه‌اند‌، به تيتر اخبار تبد‌يل نشد‌، اما اين نوع از فساد‌ جنبه‌هاي پنهاني مانند‌ د‌ستكاري د‌رنتيجه مسابقات د‌ارد‌ كه به‌راحتي قابل چشم‌پوشي نيست.
در باب ناکامی‌های پیاپی تیم ملی تکواندو؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» تیم ملی تکواندو، در حالی از المپیک ریو به بعد به بن‌بست رسید که در سه سال گذشته بهترین عناوین را در مسابقات جهانی و آسیایی به دست آورده بود.
یک رویداد جنجالی
به گزارش خبرنگار فیدوس عادل فردوسی پور برای شفاف سازی در فوتبال پایه فراخوان عمومی داد.
گفتگو با بهنام سراج
بازیکن پیشین تیم ملی و صنعت نفت که سابقه حضور در پرسپولیس را هم دارد تاکید کرد که در دوره سرخپوش بودنش مخالف نظر علی پروین برای بازی کردن بوده است!
سرباز کردن زخمی چندساله؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» «وزارت امورخارجه نامه‌ای را به ما ابلاغ کردند که براساس آن نمی‌توانستیم اردو یا دیداری را در کشور امارات برگزار کنیم و اجرای این دستور برای ما لازم بود». این نخستین واکنش مهدی تاج درباره لغو دیدار دوستانه ایران و ساحل‌عاج بود.
در پی افشای اسناد بی‌انضباطی مالی؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» علی کفاشیان، رئیس سابق و نایب‌رئیس کنونی فدراسیون فوتبال، این روزها حتی بیشتر از روزهای ریاستش با ابهامات و انتقادات روبه‌روست.
درباره‌ی گزارشگری فوتبال در ایران؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» بدون‌شک هر فردی که با شبکه‌های اجتماعی سروکار دارد یا فوتبال را دنبال می‌کند، در سال‌های اخیر بارها با انتقادهایی که به گزارشگران فوتبال نسبت داده می‌شود،‌ روبه‌رو شده است.
در واکنش به حملات اخیر در استانبول؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» نزدیکی انفجارها به محل برگزاری بازی تیم‌های بشیکتاش و بورسا اسپور که به میزبانی بشیکتاش برگزار می‌شد، خیلی سریع جامعه ورزش ترکیه به‌ویژه سران بشیکتاش را به واکنش واداشت.
با بازی‌های خوب در لیگ امریکا؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» آشورزاده می‌گوید: فكر كنم به اين زود‌ي‌ به اروپا نروم. حد‌اقل د‌ر اين پنجره نقل و انتقالاتي اين اتفاق رخ نخواهد‌ د‌اد‌ اما شايد‌ د‌ر آيند‌ه از اين فرصت استفاد‌ه كنم و به اروپا بروم تا به هد‌ف نهايي‌ام كه بازگشت به تيم ملي ايران است د‌ست پيد‌ا كنم.
درباره‌ی درآمدهای کارگزاران فوتبال؛
به گزارش خبرنگار «فیدوس» خیلی از وکلای مشهور که کار انتقال بازیکنان به تیم‌های بزرگ جهان را برعهده دارند، حتی درآمدشان از بازیکنان بزرگ دنیا نیز بیشتر است. آنها که در یک دوره کوتاه‌مدت کار مذاکره را در پیش می‌گیرند،‌ خیلی زود به درآمدهای نجومی می‌رسند.
آلبوم تصویری
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END