شائبه ممنوع‌التصویری ستاره اسکندری

به گزارش فیدوس: عدم پخش مجموعه «گیله‌وا» در موعد مقرر این شائبه را ایجاد کرد که شاید این موضوع به دلیل بازی ستاره اسکندری در سریال باشد.
مینی سریال «گیله‌وا» به کارگردانی اردلان عاشوری یکی از تولیدات سازمان هنری رسانه‌ای اوج بوده که بر اساس اطلاع رسانی قبلی قرار بود بعد از پخش سریال گاندو، از شبکه سه سیما پخش شود.

اکنون اما به جای این سریال، مجموعه «آچمز» در حال پخش از شبکه سوم سیماست. این در حالی‌است که هیچ اطلاع رسانی در این‌باره از سوی شبکه و روابط عمومی مجموعه انجام نشده است.

مینی سریالِ تاریخی «گیله وا» در شهرهای کیاشهر، سیاهکل و تهران تصویربرداری شده و حمیدرضا پگاه، ستاره اسکندری، امیرحسین صدیق، بهروز شعیبی، مهدی زمین پرداز، امیر حسین هاشمی، مهران رجبی و پریا مردانیان ازجمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

با توجه به حواشی پیش‌آمده برای ستاره اسکندری، این طور به نظر می‌رسد که پخش «گیله وا» به دلیل حضور این بازیگر عقب افتاده است.

امیر بنان(تهیه‌کننده سریال گیله‌وا) درباره عدم پخش این سریال گفت: نمی‌دانم دلیل پخش نشدن این سریال چه چیزی است.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا پخش نشدن سریال به حواشی ستاره اسکندری در مدت اخیر مرتبط است، گفت: بعد از پخش نشدن سریال، دلیل آن را پیگیری کردیم ولی مسئله‌ای را به عنوان عامل اصلی به ما اعلام نکرده‌اند.

بنان تصریح کرد: این‌طور که پیداست، با توجه به اینکه مینی سریال «گیله‌وا» درباره جنگ منجیل است و به نوعی تطابق زمانی آن از بین رفته بود، این طور تصمیم گرفته شده که در موقعیت مناسب‌تری پخش شود.

منبع: ایلنا

آدرس خبرفوری در پیام‌رسان گپgap.im/akhbarefori


24

ستاره اسکندری سریال گیله وا
اخبار مرتبط
پژمان بازغی: اتفاقی که برای ستاره اسکندری افتاد خط‌دهی شده بود/ ما مانند تمامی آدم‌ها باید زندگی معمولی داشته باشیم و حق انتخاب داریم
گوشمالی تُند سالومه با زبان سرخ نسرین مقانلو: دخترجان! با در آوردن ادای آدم معروف‌ها، معروف نمی‌شوی/از مُچ‌گیری ستاره اسکندری چه چیزی عاید تو شد؟ واقعا شوکه شدم
متاسفانه اکثر هنرمندان کشورمان، مشاور حقوقی ندارند/طبق قانون کسی حق انتشار تصاویر بدون حجاب خانم اسکندری را ندارد/فردی که از ستاره اسکندری فیلم تهیه کرده، متهم است
خواهرزاده اسکندری: تصمیم گرفتیم همه چیز به صورت قانونی پیش برود/ بهزاد فراهانی: شریف‌تر از ستاره چه کسی را می‌توان نام برد؟