«گرت بیل» کار را برای رئال مادرید دشوار کرد!
به گزارش فیدوس: گرت بیل زیر بار تعویض شدن با پل پوگبا و بازی کردن در منچستریونایتد نرفته تا سران رئال بفهمند برای فروش او کار سختی در پیش دارند.
به نظر گرت بیل حاضر نیست برای جدایی از تیم فوتبال رئال مادرید به هر قیمتی که شده کار را برای این تیم آسان کند. ستاره ولزی تصمیمی برای رفتن ندارد و بیشتر مایل است در رئال بماند، به خاطر همین هم در مذاکرات پروسه تعویض شدن با پل پوگبا و رفتن به منچستریونایتد را قبول نکرده است.
روزنامه انگلیسی دیلی میرر مدعی شده فلورنتینو پرس سعی داشته تا در معامله‎ای بیل و پوگبا را عوض کند و این ستاره ولزی بوده که با این انتقال موافقت نکرده است.
همچنین دستمزد بیل در رئال مادرید سالی ۱۵ میلیون یورو است، این رقم بسیار بالا است و بیل تصمیم دارد تا زمانی که باشگاهی بیشتر یا حداقل معدل آن را پیشنهاد نکرده، از رئال مادرید جدا شود.
مادرید دوست دارد گرت بیل را بفروشد، اما از زمانی که این تصمیم را گرفته برای پیدا کردن مقصد مناسبی برای این بازیکن مشکل داشته است. رسانه‌ها صحبت از بازگشت احتمالی بیل به تاتنهام را مطرح کرده بودند، اما از آنجایی که او پیشنهاد بازی در یونایتد را رد کرده، بعید است به بازی در تیم لندنی هم حاضر شود.
منبع: ایلنا