بازسازی هزار واحد سیل زده در دشت آزادگان و هویزه توسط سپاه
به گزارش فیدوس: سردار مسعود غیب پرور ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روستای سیل زده شاکریه سوسنگرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج ساخت ۲۰ هزار واحد منزل مسکونی را در مناطق سیل زده استان‌های مختلف کشور تعهد کرده و کار در استان‌های مختلف شروع شده است.

وی افزود: از مجموع شهرستان‌های دشت آزادگان و هویزه، هزار واحد منزل باید بازسازی و نوسازی شود که بین سپاه تهران بزرگ، سپاه خوزستان و کرمان تقسیم شده است.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیراً فرمودند که به مردم سیل زده رسیدگی کنید، طبق جدول زمان بندی شده پیش می‌رویم و از برنامه زمان بندی شده عقب نیستیم.

سردار غیبت پرور گفت: در برخی جاها مثل همین روستای شاکریه که قرار بود اقلام مورد نیاز مردم توزیع شود طبق گفته فرماندار دشت آزادگان انجام شده و تنها تعداد انگشت شماری از خانواده‌ها باقی مانده‌اند که تا چند روز آینده اقلام اساسی به دست آنها می‌رسد.

وی ادامه داد: با این اوصاف در ۲۸ روستای دشت آزادگان و هویزه کارهای مهم مثل تعمیر سیل بند، سم پاشی، تخلیه آب و تجهیز مساجد و مدارس انجام شده است.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: کار پاکسازی منازل از گل و لای و سیلاب که اولویت نخست بوده تمام شده و الان در مرحله ساخت و ساز هستیم.

سردار غیبت پرور افزود: قرار ما با دوستان این بوده که تمام کار بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده ۶ ماهه به اتمام برسد و امیدواریم طبق برنامه پیش برویم و کار انجام شود.