رمزگشایی از قیمت ملک در ارزان‌ترین منطقه تهران
به گزارش فیدوس: بررسی وضعیت خرید و فروش ملک در ارزان ترین منطقه تهران نشان می دهد تقاضا برای واحدهای ۶۰ تا ۷۰ متری در این محدوده جغرافیایی بالاست.
در حالی که متوسط قیمت ملک در منطقه هجده تهران در حدود ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام شده است، بررسی ها نشان می دهد واحدهای به قیمت رسیده در این مناطق با عمر بیش از ۱۰ سال از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا هشت میلیون تومان قیمت خورده است.

آمارهای ارائه شده در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران نشان می دهد قیمت یک باب واحدی مسکونی در یافت آباد با متراژ ۶۷ متر به قیمت ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در خرداد ماه به فروش رسیده است. در منطقه ۱۸، محله بهداشت نیز واحد مسکونی با عمر ۲۴ سال ، و مساحت ۶۴ متر به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان فروخته شد . قیمت هر متر مربع این ملک ۲ میلیون و ۴۰۷ هزار تومان بود . در همین محله واحد مسکونی دیگری با متراژ ۷۹ متر به قیمت ۳۹۵ میلیون تومان در ماه جاری فروخته شد . قیمت هر متر مربع این ملک ۴ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان و عمر این آپارتمان ۱۸ سال بود .


بر این اساس یک واحد ۱۸ ساله ۶۵ متری نیز در محله بهداشت منطقه ۱۸ به قیمت ۵۲۰ میلیون تومان، از قرار هر متر هشت میلیون تومان فروخته شده است.

منبع: خبرآنلاین