شنای تلخ کودک 13 ساله در نهر آب / جسد پسر بچه کجاست؟!
به گزارش فیدوس: پسر بچه 13 ساله که برای شنا با دوستانش به نهر آب شیرجه زده بود در گرد آب ناپدید و هنوز اثری از او به دست نیامده است.
ساعت 6 عصر پنج شنبه 4 مرداد ماه امسال پسر بچه13 ساله ای به نام محمدرضا همراه دوستانش برای آب تنی به یکی از نهرهای روستای خضر نبی شهرستان آبادان رفتند و یکی پس از دیگری به این نهر آب شیرجه زدند.

محمدرضا که سرگرم شنا در آب بود ناگهان وارد یک گرد آب شده و به زیر آب کشیده می شود که خیلی زود دیگر دوستانش که متوجه ناپدید شدن محمدرضا شده بودند از اهالی محل درخواست کمک کردند.

اهالی روستای خضرنبی با اطلاع از غرق شدن پسربچه 13 ساله خیلی زود ماموران پلیس Police و امدادگران آتش نشانی را با خبر کردند.

تیم های آتش نشانی با حضور در محل اقدامات ابتدایی را انجام دادند اما اثری از محمدرضا به دست نیامد و با گذشت 2 روز از این حادثه Incident همچنان 4 تن از غواصان سازمان آتش نشانی آبادان با شنا در این در یکی از نهرهای روستای خضرنبی که به رودخانه بهمنشیر متصل است عملیات جستجو را ادامه می دهند.

مجید فرهانی پور، مدیرعامل سازمان آتش نشانی آبادان مجیدفرهانی پور گفت: ازروز پنجشنبه تاکنون 4 غواص درحال جستجو این پسربچه هستند و تاکنون موفق به پیدایش جسد پسر13ساله نشده اند.

بنا به این گزارش، عملیات جستجو برای پیدا کردن پسر 13 ساله در دستور کار سازمان آتش نشانی آبادان قرار دارد.
منبع: ایسنا