فحاشی باور نکردنی عبدالله سامری نماینده خرمشهر به جواد ظریف (تصاویر)
به گزارش خبرنگار فیدوس به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدجواد ظریف امروز(چهارشنبه) در دومین روز از جلسه بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم در صحن علنی، به تشریح برنامه هایش پرداخت.
در هنگام توضیحاتش درباره انتقادهای وارده از سوی برخی نمایندگان، ناگهان عبدالله سامری نماینده خرمشهر خطاب به وی با فریاد اقدام به فحاشی کرد.
نماینده خرمشهر همچنان در حال فریاد زدن و فحاشی بود که برخی نمایندگان جلوی دهان او را گرفتند و به سمت بیرون از صحن هدایت کردند.
ظریف هم از نمایندگان خواست صلوات بفرستند و پس از آن به سخنان خود ادامه داد
به گزارش خبرنگاران حاضر صحن نمایندگان مجلس با ناباوری این رفتار نماینده خرمشهر را دنبال کرده و نسبت به آنچه زیر سوال بردن شان نمایندگی از سوی او بودند ابراز نارضایتی کردند.
 
گزارش خبرنگارران حاضر در مجلس اما پیرامون این رفتار نماینده خرمشهر و پاسخ ایشان در خصوص نوع بروز عصبانیتش نیز بسیار خواندنی است که در این میان گزارش خبر آنلاین و توضیحات عبدالله ثامری به خبرنگار این رسانه در مورد برخوردش قابل توجه می‌باشد، به جهت حفظ امانت به صورت کامل متن آن را در ادامه درج می‌نمائیم:
 یکی از نمایندگان هنگام سخنرانی محمدجواد ظریف در صحن علنی مجلس به او توهین کرد.

در جریان بررسی صلاحيت و برنامه‎هاي کابینه پيشنهادي دوازدهم در صحن علني مجلس، نوبت به وزیر پیشنهادی امور خارجه رسید. پس از نطق نمايندگان موافق و مخالف، محمدجواد ظریف پشت تریبون قرار گرفت تا از برنامه‌هایش در آینده بگوید و از عملکردش در گذشته دفاع کند.

در بین صحبت های ظریف، ناگهان عبدالله سامري نماینده مردم خرمشهر شروع به فریاد زدن کرد و ظریف را «دروغ گو» خطاب کرد. او چند بار این لفظ را تکرار کرد و ناسزاهايي را هم اضافه کرد. {خبرآنلاين از انتشار اين الفاظ که از جايگاه خبرنگاران به وضوح شنيده شده است، معذور است}

تعدادی از نمایندگان از جمله جهانبخش محبی نیا خود را به صندلی او رساندند و تلاش کردند با بیرون بردن او، این نماینده مجلس را آرام کنند. عبدالله سامری هنگام خروج بار دیگر به ظریف توهين کرد و با همان الفاظ او را مخاطب قرار داد و گفت تو اقتصاد کشور را برهم زدی!

 ناسزاگويي وي آنچنان ادامه يافت که محمدکاظم دلخوش نماينده صومعه سرا دستش را مقابل دهان او گرفت. 

عبدالله سامری دقايقي بعد در گفت و گو با خبرآنلاين، گفت: من فحاشی نکردم چنین نبود! من به آماری که وزير داشت ارائه می داد اعتراض کردم که این آمار کذب است و درست نیست. من مگر بچه ام که فحاشی کنم.

او در واکنش به اينکه خبرنگاران صداي ناسزاگويي وي را شنيده‎اند و ديده اند که دلخوش جلوي دهان وي را گرفته است، گفت: من اعتراض کردم. فحاشي نکردم!
وی با اشاره به اينکه برخی نمایندگان به صحبت های وزیر پیشنهادی امورخارجه احسنت احسنت می گفتند، گفت: چه احسنتی او دارد؟ در خرمشهر اتفاقي اتفاق افتاد و من سه بار به وزير مراجعه کردم اما هیچ کاری انجام ندادند. امروز در خرمشهر کشتی ها متوقف است، مردم کشتی ها را تکه تکه می کنند و می فروشند. کاری آنجا وجود ندارد. در شلمچه کارها متوقف است. این آمارها کذایی و دروغ است که وزير خارجه در مجلس به نمايندگان ارائه مي دهد.
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: الان مرز شلمچه با طرف عراقی مشکل پیدا کرده است. هیچ کسی نتوانست در استان و شهرستان مشکل را حل کند چون حل موضوع به پایتخت و وزارتخانه ها بر می گردد. ایشان اين موضوع را می داند، ما رفتیم صحبت کردیم، نامه دادیم و حرف زدیم. ایشان می گوید مشکل بانک ها را حل کردیم! اینها دروغ و کذيب است چون می خواهد از مجلس رأی بگیرد!