تداوم مسیر اعتدال و خرد ورزی الزامیست!
به گزارش فیدوس: یک فعال سیاسی گفت: مسیر اداره کشور با آمدن دولت یازدهم به مسیر عقلانیت برگشت و همگان تمایل دارند که این مسیر ادامه پیدا کرده و راه اعتدال تداوم داشته باشد. 

 حجت الاسلام محمد علی آهنگران در آیین گشایش ستاد حسن روحانی در نوش آباد کاشان، اظهار کرد: حامیان روحانی، ایثارگران، رزمندگان و خانواده معظم شهدا هستند و این نشان دهنده این است که همه آنها که دلشان برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران می تپد و برای آن هزینه داده اند و جوانی خود را صرف این انقلاب کرده اند نسبت به جریان اعتدال و راه درستی که ملت درسال 92 با آمدن روحانی  انتخاب کردند تمایل دارند.

وی گفت: مسیر اداره کشور با آمدن دولت یازدهم به مسیر عقلانیت برگشت و همگان تمایل دارند که این مسیر ادامه پیدا کرده و راه اعتدال تداوم داشته باشد. 

آهنگران افزود: بهترین راه برای پاسداری از خون شهدا و اجر آزادگان و ایثارگران  و جانبازان عزیز این است که جمهوری اسلامی با اقتدار و قدرت بیشتر بتواند قله های توسعه و ترقی را طی کند و یگانه راه آن نیز این است که عقلانیت و اعتدال را مبنای عمل قرار داده و تلاش کنیم این مسیری که با زحمت بسیار شروع شده است همچنان تداوم پیدا کند و به همت شما و توجه شهدا و اولیا خدا و لطف خدا به روزهایی برنگردد که خسارت های آن همچنان در کشور ملموس است.

فرزند صادق آهنگران تصریح کرد: حمایت از روحانی به این دلیل است که راه اعتدال و خرد ورزی را در دولت ایشان مشاهده کرده ایم و اثرات و ثمرات آن را دیده ایم که مهمترین آن برجام است 

وی تاکید کرد: قبل از سال 92 تورم بالای 40 درصد بود به همین دلیل ما می خواهیم دولت روحانی تداوم داشته باشد.

آهنگران گفت: راه ما این است که مردم با حضور انبوه در پای صندوق های رای به حسن روحانی رای بدهند و همه تلاش کنیم کسانی که مردد هستند را با استدلال و مقایسه، قانع کنیم به پای صندوق رای بیایند.

وی افزود: مناظره های انتخابات که از تلویزیون پخش می شود، یک مبنای خوبی است که نشان دهیم هر کسی در چه فضایی و برنامه ها چقدر عملی است.  

این فعال سیاسی گفت: شعارهای روحانی در تحقق برنامه ششم توسعه کشور مشخص است. آنها که وعده افزایش یارانه می دهند، گویا فراموش کرده اند همین یارانه 45 هزار تومانی چه بلایی سر اقتصاد کشور آورده است، بنابراین اضافه کردن  یارانه ها افزایش قیمتها را به دنبال دارد و تورمی که به سختی کنترل شده است،  دوباره افزایش خواهد یافت.
منبع: ایسنا