آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
مشاور رییس جمهور خواستار شد
مشاور رئیس جمهور خواستار اعلام نام و سوابق و احکام قضات برکنار شده از سوی قوه قضائیه شد.
حقوق‌های ۶۰ میلیون تومانی کارمندان دولتی
بیگلری عضو کمیسیون برنامه، بودجه: با وجود قانون مصوب مجلس برای جلوگیری از پرداخت حقوق‌های نجومی به افراد در دستگاه‌های دولتی، اما همچنان شاهد پرداخت حقوق‌‌های بالا به افراد هستیم که این رویه‌ باید اصلاح شود.
در صدا و سیما چه می گذرد
ک برنامه‌ساز صداوسیما می‌گوید «صداوسیما بیشتر از آنکه برنامه‌ساز داشته باشد، کارمند ستادی دارد. منتقدین صداوسیما نمی‌گویند بودجه صرف کارمندان می‌شود. موضوع حقوق کارمندان دارای اولویت است و کسی به فکر ساخت نیست.» گفته می‌شود تعداد نیروی انسانی رسمی، قراردادی و پیمانیسازمان صداوسیما بین ۴۸ تا ۵۰ هزار نفر است، که این تعداد از نیرو در مقایسه با شبکه‌های خارجی خیلی بیشتر است.
چند کلمه درباب اخراج ۲۰کارگر نیشکر هفت‌تپه
بخشی از پیش‌بینی آل‌احمد درباره نفت، آبادان، مسجدسلیمان، سد دز، خشکسالی، تغییر در احوالات زیستی-معیشتی عرب‌های خوزستان، نیشکر هفت‌تپه، سیل و... دراین چندسال کاملا به وقوع پیوسته است.
ساختار فاسد، افراد را فاسد می‌کند
عماد افروغ گفت: در کنار همه رانت های سیاسی و اقتصادی، یک رانت منزلتی و ایدئولوژیک هم شکل گرفته است. مثلاً کسانی که سابقه انقلابی و جنگ دارند یک تقدمی پیدا می کنند. در صدر اسلام هم همین گونه بوده و این مسأله فقط مربوط به ما نیست. من با این مسأله مشکل دارم.
وزیر مشاور در امور خارجه عربستان
وزیر مشاور در امور خارجه عربستان در نیویورک و در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تکرار برخی یاوه‌گویی‌ها مدعی شد که ایران مسئول حمله موشکی و پهپادی به تاسیسات آرامکو است و باید تاوان آن را بدهد.
ادعای ترامپ
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه در توییتی مدعی شد: ایران از من خواست تا برای ملاقات، تحریم‌های علیه‌شان را بردارم. من نیز پاسخ منفی دادم.
تاریخ مذاکره با آمریکا از ابتدای انقلاب تا امروز
فیدوس- تاریخ مذاکره با آمریکا پس از انقلاب در ایران تا امروز تاریخ عینی بی‌اعتمادی به کشوری است که همیشه سیاستمداران ایرانی در دوراهی اعتماد یا مجادله با آن ایستاده‌اند، اعتمادی که از آن بوی تحقیر نیاید و مجادله‌ای برسر استقلال سیاسی، حسن روحانی در این میان تاریخ زنده این مجادله و مذاکره و اعتماد و بی اعتمادی از ابتدای انقلاب تا امروز است.
ماجرای ماساژ گیت
میلاد شیراوند-پروانه سلحشوری پس از چند اظهار نظر در خصوص احکام سنگین برخی بازداشت شدگان از جمله کارگران و خبرنگاران، ماجرای حضور زنان در استادیوم، پرونده سحر خدایاری و ... آماج حمله ای قرار گرفته
گزارشی کامل از زندگی ظریف سیاست ایران
محمد جواد ظریف یکی از مهمترین بازیگران سیاست ایران در دو دهه اخیر است، نقش او متکی بر گفتمان سیاست‌ورزانه بوده، او هم در داخل و هم خارج از ایران از سوی جریان های تند رو تحت فشار است، این گزارش در آستانه سفر وی به نیویورک به جهت شناخت بهتر این سیاستمدار ایرانی منتشر شده است
ضیافت شام روحانی در نیویورک
در حالی که طبق برنامه‌ریزی قبلی، قرار است هواپیمای حامل هیات ایرانی به ریاست حسن روحانی و همراهی محمدجواد ظریف فردا (جمعه)، تهران را به مقصد نیویورک ترک کند،‌ هنوز انجام این سفر قطعی نیست.
همه چیز در مورد حمله به آرامکو
به نظر می رسد ترکشهای حملات یمنی ها این بار بحرین را نیز دربرگرفته است. این نخستین باری است که عملیات نیروهای یمنی علاوه بر اینکه عربستان را هدف قرار می دهد باعث تأثیر گذاری مستقیم بر دیگر کشورها مانند بحرین می شود.
گزارشی خواندی از سیر نمازجمعه از طالقانی تا احمد خاتمی
طی این سال‌ها همیشه نماز جمعه‌های کنونی با نماز جمعه‌های آیت الله طالقانی در اوایل انقلاب و همچنین نماز جمعه‌های دهه شصت مقایسه شده‌اند. این موضوع می تواند فرصتی برای بررسی ارتباط تریبون نماز جمعه تهران و شخصیت ها از ابتدای انقلاب تا امروز باشد
تهدید ضمنی ترامپ برای حمله به ایران
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ضمن رد درخواست برای مذاکره با ایران، عنوان کرده که آماده اقدام نظامی علیه عامل حمله به تأسیسات نفتی عربستان است.
حمله سندرز به ترامپ
سندرز نوشت:کنگره به شما اجازه نخواهد داد تنها به این خاطر که دیکتاتوری بی‌رحم سعودی به شما گفته جنگ دیگری را در خاورمیانه آغاز کنید.
رئیس قوه قضائیه دولت کانادا را تهدید کرد
ما با همکاری وزارت امور خارجه و بخش بین الملل قوه قضائیه کار مشترکی را برای شناسایی اموال کانادا انجام خواهیم داد.
رئیس قوه قضائیه دولت کانادا را تهدید کرد
ما با همکاری وزارت امور خارجه و بخش بین الملل قوه قضائیه کار مشترکی را برای شناسایی اموال کانادا انجام خواهیم داد.
تجسس پهبادی بر فراز کاخ امیر کویت
این پهپاد از سمت دریا وارد حریم هوایی کویت شد و به ساحل«البدع» نزدیک شد و برای یک دقیقه چراغ های جلویی خود را روشن کرد و پس از آن روی کاخ دار سلوی پرواز کرد
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END