آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
فرهنگ و هنر کی از بازخوانی و توقیف رها خواهد شد
به گزارش فیدوس؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت بررسی صلاحیت سید عباس صالحی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی را آغاز کردند.
شریعتمداری: مکلفیم کیک اقتصادی کشور را بزرگ‌تر کنیم
به گزارش فیدوس؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، دادگستری، دفاع و راه و شهرسازی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت را آغاز کردند.
آخوندی بیان کرد: من در زمان وزارتم ۹۰۰ هزار مسکن مهر تحویل دادم
به گزارش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی، دادگستری و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وارد بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی شدند.
واکاوی نگاه نمایندگان اصولگرا و اصلاح طلب به کابینه پیشنهادی دوازدهم
به گزارش فیدوس؛ اگر کارکرد و اثر سکوت اصولگرایان این باشد اما حداقل برنامه ریزی و سازماندهی شده نیست تا با سکوت خودشان اصولگرایان بخواهند در جبهه مقابل شقاق و اختلافی رخ دهد. هدف موفقیت دولت است یک زمانی با نقد و مقابله و ایستادن در برابر انحرافات و مشکلات این هدف را دنبال می کنند.
امیر حاتمی؛ تنها وزیری که هیچ مخالفی نداشت!
به گزارش فیدوس؛ در جلسه امروز(پنجشنبه) مجلس شورای اسلامی، نمایندگان به بررسی صلاحیت محمود حجتی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی، سیدعلیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری پرداخت و هم اکنون بررسی صلاحیت وزیر دفاع آغاز شد
آوایی: برای ارتقای شاخص‌های حقوق شهروندی اهتمام کامل داریم
به گزازرش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی، صلاحیت سیدعلیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری را بررسی کردند.
حجتی: امنیت غذایی و افزایش بهره‌وری اولویت وزارت جهاد کشاورزی است
به گزارش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را آغاز کردند.
ربیعی: وزارت تعاون لبه تماس نظام سیاسی و دولت با مردم است
به گزارش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه و بهداشت و درمان، بررسی صلاحیت علی ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را آغاز کردند.
هاشمی: اقدامات بخش بهداشت به عنوان یک دستاورد برای کشورهای دیگر قابل مطالعه است
به گزارش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، وزیر امور خارجه، بررسی صلاحیت سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان را آغاز کردند.
جنجال در جلسه رای اعتماد مجلس
هنگامی که محمدجواد ظریف وزیر پیشنهادی امور خارجه از برنامه هایش در صحن علنی مجلس دفاع می کرد و به انتقادهای مطرح شده نمایندگان مخالف پاسخ می داد، عبدالله سامری نماینده خرمشهر فریادزنان به وی فحاشی کرد.
ظریف: آخرین نفری خواهم بود که در سیاست خارجی تک صدایی ایجاد کنم
به گزارش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، وارد بررسی صلاحیت محمدجواد ظریف وزیر پیشنهادی امور خارجه شد.
کرباسیان: تمام تجربه و دانشم را برای بهبود وضعیت معیشتی مردم به کار می‌گیرم
به گزارش فیدوس؛ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات و اطلاعات وارد بررسی صلاحیت مسعود کرباسیان وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی شد.
حجت‌الاسلام سید محمود علوی: از رهبری به‌دلیل موافقت با ادامه سربازی اینجانب تشکر می‌کنم/ مخالفت مطهری با وزیر پیشنهادی
مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش و ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد بررسی صلاحیت سیدمحمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات شد.
گزارش لحظه به لحظه از جلسه بررسی کابینه دوازدهم
به گزارش فیدوس؛ حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: من خود را به تحقق این برنامه ها متعهد می‌دانم و از حقوق همه مردم چه آن‌هایی که به من رای دادند و چه آن‌ها که به دیگران رای دادند صیانت و دفاع می کنم.
دکتر محمد عزیزی عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فیدوس:
برنامه های دکتر شریعتمداری را مطالعه کرده‌ام و ایشان نگاه خیلی خوبی به صنعت و معدن دارند و می توانند با انتخاب معاونین کاردان این حوزه‌ها را هم پر رونق سازند.
دکتر معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فیدوس:
آقای کرباسیان در شرایط فعلی که ما در رابطه با وضعیت اقتصادی موقعیتی ضرب العجلی داریم، نمونه ی بارز و مصداق «اقدام و عمل» است.
بيانيه حمايت پویش آري به توليد ملي از دكتر محمد شريعتمداري
مي‌توان انتظار داشت در دوران وزارت دكتر شريعتمداري خوني تازه در رگ‌هاي توليد وارد شود و به روزهاي پر رونق صنعت و تجارت چشم داشته باشيم.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END