آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۱۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از رفع مشکل افت فشار آب شرب دو روستای تنگه 1 و 2 از توابع دهستان بهمنشیر جنوبی خبر داد.
به گزارش فیدوس: "عادل حرباوی" گفت: مشکل افت فشار آب روستاهای تنگه 1 و 2 حل شده است و عملیات بهبود آبرسانی به این روستاها همچنان ادامه دارد.
سرپرست آبفای روستایی خوزستان اظهار کرد: رفع پنج مورد شکستگی ناشی از فرسودگی خط انتقال که منجر به هدررفت و کاهش کیفیت آب می‌شد، یکی از فعالیت‌های مهم انجام شده به‌منظور بهبود فشار آب شرب این دو روستا به‌شمار می‌آید.
وی با اشاره به لایروبی و شستشوی خط انتقال و شبکه توزیع آب این دو روستا افزود: اجرای پروژه لایروبی و شستشوی خط انتقال و شبکه توزیع آب برای رفع مشکل افت فشار این روستاها انجام شده و این عملیات همچنان در سایر نقاط خطوط لوله در حال اجراست.
حرباوی اظهار کرد: عملیات لایروبی و رفع شکستگی‌ها توسط دو اکیپ مجزا در حال اجراست و دهیاری روستا در تامین ماشین آلات مورد نیاز برای حفاری زمین از امور آبفای روستایی شهرستان آبادان حمایت کرده است.
وی یادآور شد: روستای تنگه 1 جمعیتی بالغ‌بر 2 هزار و 900 نفر و روستای تنگه 2 جمعیتی بالغ‌بر 900 نفر را تحت پوشش دارند و از طریق تاسیسات آبرسانی روستایی ابوشانک آبرسانی می‌شوند.
Histats.com START (standard) Histats.com END