آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
به دنبال این شلیک برخی از همسایگان از خانه هایشان بیرون آمدند و مرد جوان همسایه را سلاح به دست درون کوچه مشاهده کردند که وی به همسایگانش گفت: در خانه خوابیده بودم و همسرم نیز در خانه بود که صدایی از حیاط به گوش رسید.
به گزارش فیدوس: به دنبال این شلیک برخی از همسایگان از خانه هایشان بیرون آمدند و مرد جوان همسایه را سلاح به دست درون کوچه مشاهده کردند که وی به همسایگانش گفت: در خانه خوابیده بودم و همسرم نیز در خانه بود که صدایی از حیاط به گوش رسید.
از پشت پنجره مشاهده کردم که 2 نفر درون حیاط خانه ام ایستاده اند. بلافاصله سلاحم را که دارای مجوز است برداشتم و از همسرم خواستم که از درون اتاق بیرون نیاید و من نیز با شلیک 2 گلوله باعث ترساندن و فراری دادن سارقان از خانه ام شدم.
مرد جوان گفت: به دلیل اینکه افراد از درون خانه ام سرقت نکرده بودند و می دانستم اگر دستگیرشان کنم خیلی زود آزاد می شوند و رفتن و وقت گذاشتنم در دادسرا بی فایده است فقط خواستم سارقان بترسند و دیگر به خانه ام نزدیک نشوند.
لازم به ذکر است در ماه رمضان نیز چند سارق مسلح به قصد سرقت وارد منزل یک پلیس در منطقه ذوالفقاری شدند که مأمور پلیس اقدام به تیراندازی و زخمی کردن یکی از سارقان کرد و موفق به دستگیری فرد تیرخورده شد که متهم پس از مداوا روانه زندان شد. 
Histats.com START (standard) Histats.com END