آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پیامی از دانش‌آموز شرکت‌کننده در المپیاد جهانی ریاضی که مدال نقره این مسابقات را به دست آورده قدردانی و اقامه نماز وی بر پل لندن را نشانه ای از تربیت در تمامی ابعاد عنوان کرد.
به گزارش فیدوس: سرپرست وزارت آموزش و پرورش در پیامی از دانش‌آموز شرکت‌کننده در المپیاد جهانی ریاضی که مدال نقره این مسابقات را به دست آورده قدردانی و اقامه نماز وی بر پل لندن را نشانه ای از تربیت در تمامی ابعاد عنوان کرد.

«سید جواد حسینی» در این پیام خطاب به سیدمحمد مهدی حاتمی دانش آموز و قهرمان دبیرستان علامه حلی تهران آورده است: کسب مدال نقره شصتمین المپیاد جهانی ریاضی ۲۰۱۹ لندن، توسط جنابعالی را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان کشور، به ویژه همکاران تلاش‌گر در دبیرستان علامه حلی تهران و خانواده بزرگوارتان تبریک عرض می‌کنم.
وی در این پیام اظهار کرد: حرکت زیبا و بی نظیر اقامه نماز دانش‌آموز المپیادی روی پل لندن، نشان از تربیت تمام ساحتی خود ساخته‌ای دارد که موجب مباهات وافتخار برای همه ما است.
حسینی در این پیام یادآورشده است: برای این دانش‌آموز از صمیم قلب سلامتی، شادابی و موفقیت از پروردگار متعال مسالت دارم.
شصتمین المپیاد جهانی ۲۰۱۹ ریاضی که از ۲۳ تیرماه در شهر باث انگلیس آغاز شده امروز (۳۱ تیرماه) به کار خود پایان می دهد.

سیدمحمد مهدی حاتمی، کیان شمسایی، شایان طلائی، فراز قهرمانی کوره، امیرعباس محمدی و علی میرزائی اناری از اعضای المپیاد علمی ریاضی هستند که به این المپیاد اعزام شدند.
Histats.com START (standard) Histats.com END