آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۴۰۰۷
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: جریانات جنوبی در هفته جاری سبب افزایش رطوبت و شرجی در ساحل شرقی و مناطق شرقی خوزستان خواهد شد.
به گزارش فیدوس: مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: جریانات جنوبی در هفته جاری سبب افزایش رطوبت و شرجی در ساحل شرقی و مناطق شرقی خوزستان خواهد شد.
محمد سبزه زاری بیان کرد: بیشترین میزان رطوبت روز یکشنبه در خوزستان ، با ۷۳ درصد مربوط به شهرستان ساحلی هندیجان در جنوب این استان بود.
وی با اشاره به اینکه تا آخر هفته وقوع دمای ۴۹ و بالاتر در برخی نقاط خوزستان پیش بینی می شود افزود: در ۲۴ ساعت گذشته شوش با ۴۸.۳ و دزفول با ۲۵.۱ درجه سانتیگراد به ترتیب بالاترین و پایین ترین دما را در خوزستان داشتند و حداکثر دمای اهواز در این مدت به ۴۶.۶ و حداقل به ۳۰.۲ درجه سانتیگراد رسید.
سبزه زاری ادامه داد: با توجه به ضرایب بالای ناپایداری افزایش ابر، رعد و برق، بارش پراکنده و تندباد لحظه ای در ارتفاعات شرقی خوزستان دور از انتظار نیست.
ادارات و دستگاه‌های اجرایی خوزستان ۲۲ خرداد و پنجم تیر ۹۸ به دلیل افزایش دما تعطیل اعلام شدند و ساعت اداری خوزستان در روزهای یکشنبه و دوشنبه (۱۶ و ۱۷ تیر) به ساعت ۱۲ ظهر کاهش یافت.
همچنین پایان ساعت کاری کلیه سازمان ها، ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان در روزهای ۳۰، ۳۱ تیر و یکم مرداد ساعت ۱۲ ظهر، و روز چهارشنبه دوم مرداد نیز تعطیل اعلام شدند. 
Histats.com START (standard) Histats.com END