آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) پشت مردم خوزستان را خالی نکرد؛
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از اختصاص ۱۱۰ میلیارد تومان کمک فوری به زلزله زده های مسجد سلیمان در استان خوزستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: این مطلب را محمد مخبر روز پنجشنبه هنگام حضور و بازدید از مناطق زلزله زده مسجد سلیمان در استان خوزستان و دیدار با مردم این مناطق عنوان کرد.
در این بازدید که نخستین بازدید یک مسئول کشوری از این مناطق است، استاندار خوزستان، نماینده ولی‌فقیه، نماینده مجلس و فرماندار نیز حضور داشتند.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در گفت و گو با مردم آسیب دیده مناطق «پشت کوه و نمره‌یک» مسجد سلیمان اعلام کرد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام همانند حوادث گذشته در کنار مردم خواهد بود.
مخبر در جمع مردم وعده داد بزودی ستاد اجرایی فرمان امام ۲ هزار بسته لوازم ضروری خانگی شامل ۱۲ هزار قلم کالا را بین مردم این مناطق توزیع خواهد کرد.
وی همچنان از اجرای هزار طرح اشتغال خرد و توزیع سه هزار بسته لوازم التحریر در این منطقه خبر داد و افزود: مجموع بودجه در نظر گرفته شده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای مناطق زلزله زده مسجدسلیمان ۱۱۰ میلیارد تومان خواهد بود.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افزود: همانند سیل ابتدای سال، تا هروقت لازم باشد در کنار مردم آسیب دیده مسجدسلیمان و خوزستان خواهیم ماند.
ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه ۱۷ تیر زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در منطقه گلگیر از توابع شهرستان مسجدسلیمان و در عمق تقریبی ۱۷ کیلومتری رخ داد که این حادثه باعث ایجاد خرابی و واردشدن خسارت به برخی از منازل مسکونی شد.
Histats.com START (standard) Histats.com END