آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
کشمکش میان تراکتور و فدراسیون فوتبال همچنان ادامه دارد، کشمکشی که ناشی از دلخوری تبریزی‌ها از فدراسیون و بی‌اعتمادی آن‌ها به ارکان قضایی فوتبال است.
به گزارش فیدوس: کشمکش میان تراکتور و فدراسیون فوتبال همچنان ادامه دارد، کشمکشی که ناشی از دلخوری تبریزی‌ها از فدراسیون و بی‌اعتمادی آن‌ها به ارکان قضایی فوتبال است.
پیش از این هم نوشتیم فوتبال‌دوستان تبریزی به سیاست دوگانه فدراسیون فوتبال در قبال تراکتور اعتراض دارند. آن‌ها می‌پرسند چرا در پرونده‌هایی که از تراکتور شکایت می‌شود، کمیته انضباطی در کوتاه‌ترین زمان ممکن حکم می‌دهد، ولی در پرونده‌هایی که تراکتور شاکی است، کمیته انضباطی با گذشت سه ماه هنوز هیچ حکمی نداده است. 
برای پیگیری این اعتراض، دیروز با کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور تماس گرفتیم. کاراندیش به خبرورزشی گفت: «در حال حاضر بیش از ۵ پرونده باز در کمیته انضباطی داریم. از شکایتی که بعد از بازی سپیدرود رشت- تراکتور به خاطر فحاشی به تبریزی‌ها روی سکو‌های ورزشگاه رشت داشتیم که با فیلم و مدارک مستند به کمیته انضباطی ارائه شد تا پرونده شکایت از محسن فروزان در جریان همین بازی، پرونده شکایت از پرسپولیس که در جریان بازی این تیم مقابل سایپا هواداران پرسپولیس به تبریزی‌ها و تراکتور با الفاظ رکیک اهانت کردند. همچنین پرونده شکایت تراکتور از شهر خودرو که یک بازیکن خارجی غیر قانونی جذب کرده بود و پرونده اخیر که بابت اهانت بوقچی‌ها و تماشاگران تمرین پرسپولیس به تراکتور در مراسم معارفه محمد انصاری، به کمیته انضباطی شکایت کردیم.»
معاون حقوقی تراکتور در پاسخ به این سؤال که کدام یک از این ۵ پرونده به سرانجام رسیده؟ گفت: «متأسفانه هیچ‌کدام! هیچ یک از این شکایت‌ها به مرحله صدور حکم نرسیده و همین باعث شده طرفداران تراکتور به فدراسیون بی‌اعتماد باشند.»
اگر از دریچه انصاف به ماجرا نگاه کنیم، حق با تبریزی‌هاست و آن‌ها خواهان برخورد عادلانه هستند. کمیته انضباطی می‌تواند در اسرع وقت احکام مربوط به این پرونده‌ها را صادر کند و اعتماد از دست رفته تبریزی‌ها را برگرداند.

برچسب ها: شکایت ، تراکتور ، فیدوس ، فحاشی
Histats.com START (standard) Histats.com END