آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۴۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
سرمربی ترک تبار تراکتور با اعلام اینکه صفحه اینستاگرامی خود را بسته از شاگردانش نیز خواست تا در فضای مجازی فعالیت نداشته باشند.
به گزارش فیدوس: سرمربی ترک تبار تراکتور با اعلام اینکه صفحه اینستاگرامی خود را بسته از شاگردانش نیز خواست تا در فضای مجازی فعالیت نداشته باشند.
مصطفی دنیزلی جزو مربیانی است که همواره به نظم و انضباط در تیم هایش اهمیت داده است. او که سوابق زیادی در فوتبال دارد، در دوران حضور در پاس تهران و پرسپولیس هم نیز مربی با دیسیپلینی نشان داد و اگرچه با شاگردانش رفیق بود، اما همواره در کار خود جدیت خاصی داشته و دارد.
این مربی ترک تبار حالا در تراکتور نیز با همین شیوه کارش را شروع کرده و قصد دارد نظم را جاری کند. او در مصاحبه ای جالب از بازیکنانش خواسته در فضای مجازی فعالیت خود را کم کنند تا همه حواس شان به فوتبال باشد و حواشی به سراغ آنها نیاید.
دنیزلی گفته است: «فعالیت بازیکنان در شبکه‌های مجازی را نمی‌پسندم، اما در دنیا جوانان با تکنولوژی زندگی می‌کنند و باتوجه به جوان بودن بازیکنان، آنان نیز هر از گاهی در این فضا فعالیت دارند، اما در حد ممکن فعالیت‌شان را باید به حدأقل برسانند؛ به طوری که بخش بزرگی از زندگی را در شبکه‌های اجتماعی سپری نکرده و ذهن‌شان را آسوده کنند. بازیکنان باید بیخیال اتفاقات فضای مجازی شوند، ما فقط باید تلاش کرده و کاری به حرف‌ها و موضوعات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشیم.»
از سرمربی تراکتور سوال شد که پس چرا خودش در اینستاگرام فعالیت دارد؟ او اینطور پاسخ داد: «زمانی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را امتحان کردم و صدها هزار نفر صفحه من را تعقیب کردند که مشاور من توصیه کرد که این صفحه را ببندم. اکنون تنها در واتس آپ برای انتقال پیام فعال هستم و از تلفن هم برای صحبت کردن استفاده می‌کنم. البته شنیده‌ام حساب‌های کاربری جعلی با نام من در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده که ربطی به من ندارد.»
در بخش دیگری از این صحبت ها دنیزلی گفته که استفاده از شبکه های اجتماعی را برای شاگردانش منع نمی کند: «منظورم این نبوده که بازیکنان به طور کامل از فضای مجازی دور شوند، اما بخش بزرگی از زندگی روزمره را در شبکه‌های اجتماعی سپری نکنند؛ چرا که تأثیر منفی دارد.»
به نظر می رسد دنیزلی قصد دارد همه امور مربوط به بازیکنانش را زیر نظر بگیرد تا با شرایط خوب و ایده آل تیم خود را راهی لیگ برتر کند. بی تردید هرچه زمان بگذرد بازیکنان تراکتور نیز با خصوصیات اخلاقی دنیزلی بیشتر آشنا می شوند و این موضوع باعث ایجاد هماهنگی بیشتر میان آنها می شود. شاید اردوی تراکتور در ترکیه برای تحقق این آشنایی زمان بسیار مناسبی باشد. اردویی که از امروز آغاز می شود و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.
Histats.com START (standard) Histats.com END