آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
لیونل مسی کاپیتان آرژانتین بعد از اتفاقات نیمه‌نهایی و رده‌بندی کوپا آمریکا این رقابت‌ها را «فاسد» دانست و از برپایی آن برای قهرمانی برزیل گفت!
به گزارش فیدوس: لیونل مسی کاپیتان آرژانتین بعد از اتفاقات نیمه‌نهایی و رده‌بندی کوپا آمریکا این رقابت‌ها را «فاسد» دانست و از برپایی آن برای قهرمانی برزیل گفت!
کوپا آمریکای ۲۰۱۹ هم برای لیونل مسی کابوس‌وار تمام شد، اما این مرتبه نه با شکست در فینال و بلکه با اخراج و اعتراض به داوری.
مسی در دیدار رده‌بندی برابر شیلی پس از درگیری با گری مِدِل با تصمیم داور بی‌درنگ اخراج شد ، در حالی که کمتر از کاپیتان شیلی باعث درگیری شده بود، خیلی اعتراض نکرد و از زمین بیرون رفت، اما او پس از پایان بازی با اظهاراتش عصبانیتش را نشان داد.
کاپیتان آرژانتین حاضر نشد برای دریافت مدال و یادبود تیم سوم برود و در مصاحبه‌ای که نشان می‌داد از اتفاقات خشمگین است، گفت: «بی‌تردید همه‌چیز برای برزیل برپا شده است.»
سپس درباره عدم حضورش برای کسب مدال هم اظهار داشت: «من نمی‌خواستم بخشی از این فساد باشم. ما نباید باشیم. من همیشه حقیقت را می‌گویم و صادق هستم، این چیزی است که من را آرام نگه می‌دارد، اگر چیزی که می‌گویم عواقبی دارد به من مربوط نیست. من فکر می‌کنم آنچه که اتفاق افتاد به خاطر حرف‌هایی بود که پس از بازی برابر برزیل زدم . آن درگیری با یک کارت زرد خاتمه پیدا می‌کرد.»
مسی در ادامه درباره دیدار با برزیل هم بیان کرد: «آن‌ها بهتر از ما نبودند. گل زودهنگامی زدند و گل دوم‌شان در ادامه صحنه‌ای به ثمر رسید که پنالتی روی آگوئرو گرفته نشد. داور کارت‌های بی‌موردی می‌داد، اما اصلاً از VAR استفاده نمی‌کرد که باورنکردنی بود. این اتفاق در تمام طول بازی رخ داد. با اولین برخورد آن‌ها خدمت‌شان را به تیم موردعلاقه‌شان (برزیل) می‌کردند و این ما را در بازی آشفته کرده بود.»
منبع: مهر
برچسب ها: مسی ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END