آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
سرپرست اداره کل شیلات خوزستان از اجرایی شدن چهار پروژه ظرف یک ماه آینده خبر داد.
به گزارش فیدوس: غلامرضا افتخاری نسب اظهار کرد: لایروبی بنادر صیادی نهر قصر اروندکنار، چوئبده و ثامن آبادان، پایش زیستگاه‌های مصنوعی، استقرار بیش از ۲۰۰ سازه زیستگاه مصنوعی جدید و تعمیر بندر صیادی امام خمینی (ره) پروژه‌هایی هستند که ظرف یک ماه آینده در استان اجرایی خواهند شد.

وی افزود: اعتبار پروژه لایروبی بنادر صیادی آبادان 40 میلیارد و 545 میلیون ریال است که از طریق اعتبارات عمرانی استانی تامین شده و در طول مدت زمان اعلام شده اجرایی خواهد شد.

سرپرست اداره کل شیلات خوزستان تصریح کرد: عملیات اجرایی لایروبی در حال انجام است و تا یک ماه آینده در سه بندر صیادی اروند کنار، آبادان و چوئبده این عملیات لایروبی به اتمام خواهد رسید.

افتخاری نسب ادامه داد: حجم عملیات لایروبی در سه بندر مدنظر 240 متر مکعب است. در این زمینه پیش بینی می‌شود در صورتی که اعتبار جدیدی امسال به این سه بندر اختصاص یابد، رسوبات بیشتری از سطح بنادر جمع‌آوری خواهد شد.

سرپرست اداره کل شیلات خوزستان، در خصوص پروژه پایش زیستگاه‌های مصنوعی گفت: پایش و استقرار بیش از 200 سازه زیستگاه مصنوعی با مشارکت شیلات خوزستان، سازمان جهاد کشاورزی و تشکل‌های صیادی استان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌هایی است که ظرف یک ماه آینده در بندر صیادی امام خمینی (ره) بارگیری و در صیدگاه بحرکان هندیجان اجرا می‌شود.

وی افزود: اعتبار پروژه بهسازی بندر صیادی امام خمینی شهرستان ماهشهر 13 میلیارد و 383 میلیون ریال است که از طریق اعتبارات عمرانی استان و شهرستان تامین و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: شیلات ، خوزستان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END