آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
«روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو در حالی اکران جهانی‌اش را از اواخر این ماه آغاز می‌کند که پیش‌بینی می‌شود افتتاحیه فیلم با فروش ۳۰ میلیون دلاری همراه شود.

به گزارش فیدوس: سفر تارانتینو به هالیوود دوران هیپی‌ها از ۲۶ جولای راهی پرده‌های نقره‌ای می‌شود.

«روزی روزگاری در هالیوود» درامی که برای ادای احترام به دوران طلایی هالیوود ساخته شده چشم به افتتاحیه‌ای ۲۸ تا ۳۰ میلیون دلاری دارد.

پیش بینی می‌شود این فیلم که با حضور بازیگران درجه یک از جمله لئوناردو دی کاپریو و برد پیت ساخته شده کارش را با افتتاحیه‌ای حدود ۳۰ میلیون دلاری آغاز کند. برخی از پیش‌بینی‌ها هم فروش آن در اولین آخر هفته اکرانش را تا ۵۰ میلیون دلار برآورد می‌کند.

سونی که تهیه‌کننده این فیلم است حدود ۹۰ میلیون دلار برای تولید فیلم هزینه کرده است.

فیلم‌های تارانتینو معمولاً در روزهای افتتاحیه فروش بسیار بزرگی ندارند و بزرگ‌ترین تجربه فروش این کارگردان با فیلم «جانگوی از بند رها شده» با فروش ۳۸ میلیون دلاری ثبت شده است؛ اما آنها معمولاً مدتی طولانی در سینماها باقی می‌مانند.

«جانگوی از بند رها شده» هنوز پرفروش‌ترین فیلم این کارگردان است که کارش را با فروش ۱۶۲ میلیون دلاری در آمریکا و فروش ۲۶۲ میلیون دلاری در بازار بین‌المللی به پایان برد.

«هشت نفرت‌انگیز» کارش را با افتتاحیه ۱۵ میلیون دلاری شروع کرد و در نهایت در آمریکا ۵۴ میلیون دلار فروخت. این تریلر وسترن در بازار بین‌المللی نیز ۱۰۱ میلیون دلار فروش کرد.

در «روزی روزگاری در هالیوود» دی کاپریو و برد پیت در نقش یک بازیگر تلویزیون و بدل او ظاهر شده‌اند که تلاششان این است که در هالیوود در حال تغییر جایگاه خود را پیدا کنند. آنها همسایه شارون تیت با بازی مارگو رابی هستند و با ماجرای کشته شدن او توسط دارودسته چارلز مانسون روبه رو می‌شوند.

منبع: مهر

Histats.com START (standard) Histats.com END