آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
زن معتاد که پس از زایمان در بیمارستان قصد داشت نوزادش را بفروشد از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفت.
به گزارش فیدوس: زن معتاد که پس از زایمان در بیمارستان قصد داشت نوزادش را بفروشد از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفت.

سرهنگ رضا جنتی، فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با تأیید این خبر به میزان گفت: اواخر هفته گذشته زن جوانی در یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران زایمان کرد. این در حالی بود که هیچ یک از اعضای خانواده‌اش به بیمارستان مراجعه نکردند.

از آنجا که نوزاد متولد شده به‌خاطر اعتیاد مادرش شرایط جسمانی سختی داشت به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد. روز بعد نیز مردی با در دست داشتن یک دفترچه بیمه برای پرداخت هزینه بیمارستان و کار‌های ترخیص مراجعه کرد.

اماکارمندان بخش اداری بیمارستان متوجه شدند دفترچه بیمه جعلی است، در ادامه نیز مشخص شد مادر نوزاد از بیمارستان فرار کرده است و مرد جوان با جعل و جایگزین کردن عکس مادربچه به جای صاحب اصلی دفترچه قصد داشته کار‌های ترخیص نوزاد را انجام دهد. با توجه به مرموز بودن این پرونده مرد جوان به نام فریدون و مرد دیگری که همراه وی بود دستگیر شدند.

در ادامه تحقیقات فریدون مدعی شد با پرداخت ۷ میلیون تومان نوزاد را خریده است. وی گفت به واسطه یک زن از فروش بچه از سوی مادر معتادش با خبر شده و امروز نیز برای تحویل بچه آمده بود.

بدین ترتیب با این مستندات دو مرد دستگیر و تحقیقات برای دستگیری مادربچه و زن جوان که به عنوان واسطه در این پرونده نقش داشته‌اند ادامه دارد.
Histats.com START (standard) Histats.com END