آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۳۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عده ای با استفاده از معافیت های مالیاتی منطقه، اقدام به انجام قاچاق سازمان یافته می کنند که باید جلوی این کار گرفته شود.
به گزارش فیدوس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عده ای با استفاده از معافیت های مالیاتی منطقه، اقدام به انجام قاچاق سازمان یافته می کنند که باید جلوی این کار گرفته شود.

عامر کعبی افزود: از آنجائیکه قاچاق کالا به تولید و اشتغال در کشور آسیب می رساند، موضوع مبارزه با قاچاق و قاچاقچیان در دستور کار مسئولان نظام قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: به عنوان نائب رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از گمرک، آمارهای نگران کننده ای در مورد قاچاق از مرزهای کشور به دست ما می رسد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئله قاچاق سازمان یافته در مرزهای کشور از جمله در آبادان بسیار جدی است، اما کسانی که از این طریق سود کلان به جیب می زنند اهل و ساکن آبادان و حتی استان خوزستان نیستند.

کعبی یادآور شد: برای مقابله با قاچاق در کشور تصمیم داریم بازرگانی و تجارت در شهرهای مرزی کشور را رونق دهیم تا صیادان و کشاورزان و مرزنشینان منطقه از منافع صادرات و واردات بهره مند شوند، به نحوی که خود مردم به صورت مستقیم در تجارت مشارکت داشته باشند.

وی با تاکید دوباره بر اینکه عده ای از خارج استان با استفاده از مزایای واردات کالا و معافیت های مالیاتی در منطقه از سودهای کلان بهره مند می شوند، گفت: باید جلوی این مسئله که مصداق بارزی از قاچاق سازمان یافته است، گرفته شود.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END