آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۷۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
واکنش مدیرعامل تراکتور به جذب بازیکن پرسپولیس
مدیرعامل تراکتور ضمن تکذیب پیشنهاد ۵ میلیارد تومانی این باشگاه تبریزی به محمد انصاری و کنعانی زادگان گفت: مسعود شجاعی و اشکان دژاگه قرارداد دارند و در تراکتور می‌مانند.
به گزارش فیدوس: مدیرعامل تراکتور ضمن تکذیب پیشنهاد ۵ میلیارد تومانی این باشگاه تبریزی به محمد انصاری و کنعانی زادگان گفت: مسعود شجاعی و اشکان دژاگه قرارداد دارند و در تراکتور می‌مانند.

 تیم فوتبال تراکتورسازی پس از عنوان پنجمی در رقابت‌های لیگ برتر فصل گذشته فوتبال ایران بلافاصله به همکاری با جرج لیکنز پایان داد و مصطفی دنیزلی را به عنوان سرمربی معرفی کرد تا با نظر او اقدام به جذب بازیکن کند.

تراکتورسازی که از سال گذشته با سرمایه گذاری محمدرضا زنوزی به باشگاه خصوصی تبدیل شده در کانون توجهات مالی بابت پرداختی‌های بسیار بالای خود به بازیکنان لیگ برتری قرار گرفته است. دیدگاهی که غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتورسازی آن را رد می‌کند و این موضوعات را حاشیه‌ای بیش برای تراکتور نمی‌داند.

صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره کنار گذاشتن دوس سانتوس از سوی دنیزلی، مذاکره برای جذب محمد انصاری و کنعانی زادگان، انتظارات از سرمربی ترک تبار این تیم و هواداران خود صحبت‌هایی را مطرح کرد که در پی می‌خوانید:

خوشحالیم دنیزلی را داریم
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره انتخاب مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی این تیم گفت: توانایی‌های فنی این مربی بر هیچکس پوشیده نیست. دنیزلی تجربه مربیگری در لیگ برتر ایران را هم دارد. قصد داشتیم مربی توانمندی را وارد مجموعه کنیم که بتواند به تیم کمک شایانی کند. آقای دنیزلی یک مدیر و مربی بزرگ است که خوشحالیم توافقات لازم برای همکاری با او حاصل شد.

از مربی بزرگ انتظارات بزرگ می‌خواهیم
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی براینکه «دنیزلی در کشور خود موفق به کسب جام‌های قهرمانی با تیم‌های مختلف شده است، آیا از او هم خواسته‌اید با همین هدف به تراکتور بیاید؟» اظهار داشت: از مربی بزرگ انتظارات بزرگ هم داریم. با آقای دنیزلی در گفتگوهای اولیه ای که برای بستن قرارداد داشتیم درباره این موضوعات صحبت کردیم. هر دو طرف به وظایف خودمان آشنا هستیم. درباره انتظاراتمان هم مفصل گفتگو داشته‌ایم. تراکتور با هوادارانی که دارد لایق بهترین هاست.نه بمب می‌ترکانیم نه پول اضافی می‌دهیم
صادقیان درباره ارائه پیشنهاد پنج میلیارد تومانی به محمد انصاری و کنعانی زادگان تصریح کرد: اصلاً چنین پول‌هایی به هیچکس نمی‌دهیم. این رقم‌ها در باشگاه تراکتور جاری نیست! پول را به وقتش خرج می‌کنیم. باشگاهداری پول نیست که فقط بخواهیم با این مبالغ تیممان را جمع کنیم.

وی در ادامه درباره اینکه فوتبال ایران منتظر بمب‌های نقل و انتقالاتی لیگ برتر است؟ تصریح کرد: هیچ بمبی در کار نیست. اهل بمب ترکاندن نیستیم. بازیکن بخواهیم بگیریم با هماهنگی آقای دنیزلی و نظر مستقیم او خواهد بود.مسعود و اشکان می‌مانند چون قرارداد دارند
صادقیان در خصوص احتمال جدایی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از تراکتورسازی تصریح کرد: آنها با ما قرارداد دارند و جایی نمی‌روند. بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه است در تیم می‌ماند.

ملی پوشان با دنیزلی هماهنگ شدند
وی درباره غیبت احسان حاج صفی، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در تمرینات پیش فصل خاطرنشا کرد: آنها بازیکن تیم هستند و برای زمان حضورشان در تمرینات با آقای دنیزلی هماهنگ هستند.

دوس سانتوس را ایفمارک رد کرد
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره کنار گذاشتن دوس سانتوس مدافع برزیلی توسط دنیزلی تصریح کرد: نتایج پزشکی که از ایفمارک گرفتیم سبب شد تا دوس سانتوس کنار گذاشته شود. او مشکل تست‌های پزشکی داشت و این جواب را از ایفمارک گرفتیم. الان هم کادر پزشکی تیم در حال تهیه نامه‌ای در این باره است تا به هوادارانمان اطلاع دهیم.
Histats.com START (standard) Histats.com END