آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
۲۵۰ نماینده در بیانیه‌ای با تقدیر از سپاه در سقوط پهپاد آمریکایی آورده‌اند: سرنگونی پهپاد آمریکایی که پیشرفته‌ترین جنگ‌افزار آن قدرت به شمار می‌رفت، معادلات جنگ روانی را بر هم ریخت.
به گزارش فیدوس: در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای با امضا ۲۵۰ نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از اقدام سپاه پاسداران در ساقط کردن پهپاد آمریکایی قرائت شد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«سوم خرداد مفهومی مقدس و غرور آفرین در تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی ایران دارد. در طول جنگ تحمیلی، فتح خرمشهر در این روز دشمن بعثی را در سراشیبی سقوط قرار داد و اکنون موشک سوم خرداد، دشمن استکباری را در سراشیبی سقوط قرار داده است.

سرنگونی پهپاد آمریکایی که پیشرفته‌ترین جنگ‌افزار آن قدرت به شمار می‌رفت، معادلات جنگ روانی را بر هم ریخت. دیگر هیچ پرنده متجاوزی، توان ورود به آسمان ایران را ندارد حتی تحلیلگران ارشد نظامی ایران نیز در برابر این عزم بزرگ، سر فرود آوردند.

در طول ۲۸ سال گذشته راهبرد نظامی و تولیدات خوداتکایی تجهیزات دفاعی و تهاجمی جمهوری اسلامی با هدف مقابله با خصم همیشگی ملت ایران شکل گرفته است. رویداد بزرگی که معادلات سیاسی و نظامی دنیا را بر هم زد. تنها بخشی از این قدرت که با توکل با خدا، مؤلفه‌های امنیت ملی کشور را بیش از پیش تقویت کرده است.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن حمایت کامل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیگر نیروهای مسلح کشور با افتخار اعلام می‌کنیم حامی جان‌برکف سیاست انقلابی کشور در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری بوده و به آمریکا و دیگر کشورها توصیه می‌کنیم هر چه زودتر اشتباهات گذشته را متوقف کرده و به امنیت و قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف نمایند».

کد خبر 4648542
برچسب ها: پهپاد ، جاسوسی ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END