آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۲۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از ریزش آوار و نجات جان کارگر ساختمان از زیر آوار توسط امدادگران آتش نشانی خبر داد.
به گزارش فیدوس: وحید جوادی در این رابطه افزود: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، ریزش آوار در ساختمانی که یک نفر کارگر در حال کار در آن محل بوده گزارش شد.

وی ادامه داد: به محض اطلاع سریعاً دو خودروی سنگین امداد و نجات آتش نشانی همراه تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرکت کردند و به محض رسیدن توسط نیروهای امدادگر ابتدا محل ریزش آوار از نظر ایمنی استتار شد.

جوادی با بیان اینکه سپس آتش نشانان با در اختیار داشتن تجهیزات ست هیدرولیک برای آزاد کردن تیرآهنی که به روی بدن کارگر افتاده بود، اقدام کردند، افزود: مجدداً امدادگران با کاتر بنزینی آوار ریخته شده روی بدن کارگر را که بصورت تیکه های آسفالت پشت بام بود را بریدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی ملایر اظهارکرد: در نتیجه با تلاش بی وقفه امدادگران آتش نشان موفق شدند فرد کارگر را از زیر آوار آزاد و از مرگ حتمی نجات دهند و در پایان با هماهنگی نیروهای ۱۱۰ و ۱۱۵ حاضر در محل فرد مصدوم را برای مداوا به یکی از بیمارستان های شهر انتقال دادند.
Histats.com START (standard) Histats.com END