آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۹۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
سرپرست آبفای روستایی آبادان از وجود یک هزار انشعاب غیر مجاز آب در روستاهای بخش مرکزی و اروندکنار آبادان خبر داد و گفت:برای واحدهای مسکونی دارای انشعاب غیر مجاز آب اخطار جمع آوری صادر شده است.
به گزارش فیدوس: سرپرست آبفای روستایی آبادان از وجود یک هزار انشعاب غیر مجاز آب در روستاهای بخش مرکزی و اروندکنار آبادان خبر داد و گفت:برای واحدهای مسکونی دارای انشعاب غیر مجاز آب اخطار جمع آوری صادر شده است.

ایوب بچاری دوشنبه اظهار داشت: جمع آوری انشعاب های غیر مجاز در روستاهای بخش مرکزی و بخصوص روستای تنگه یک آغاز شده است.


وی علت افت فشارآب در روستای تنگه یک آبادان را انشعاب غیرمجاز برای آبیاری کشت های میانه کاری نخلستان ها اعلام کرد و افزود: متاسفانه در جریان جمع آوری انشعاب های غیر مجاز شاهد استفاده از انشعاب هاسی تا ۲،۵ اینچ نیز بودیم.


بچاری گفت: با جمع آوری برخی از انشعاب های غیرمجاز وضعیت آب در این روستاها تا حدودی بهبود یافته است.


وی اظهارداشت: انشعاب های غیر مجاز آب ضمن هدر رفت و افت فشار در شبکه آب روستای باعث کاهش میزان کلر باقی مانده در آب می شود که این مهم تهدیدی برای سلامت روستائیان است.


سرپرست آبفای روستایی آبادان گفت: از طریق مراجع قضایی پیگیر برخورد قاطع با انشعاب های غیرمجاز هستیم ولی به دلیل حجم بالای این انشعاب ها این فرایند به کندی پیش می‌رود و امکان برخورد در زمان مناسب با واحدهای مسکونی دارای انشعاب غیر مجاز وجود ندارد.


۷۹ روستای آبادان از خدمات آبفار بهره مند هستند.
منبع: ایرنا
برچسب ها: آبادان ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END