آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۹۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، از شناسایی و دستگیری دو متهم و کشف مواد مخدر قبل از انتقال به کانادا خبر داد.

به گزارش فیدوس: سردار کیوان ظهیری، اظهار داشت: ساعت ۱۲ روز گذشته طی تماس مأموران گمرک پست اداره چهارراه لشگر با کلانتری ۱۱۲ ابوسعید مبنی بر ارسال بسته مشکوک به کشور کانادا توسط مرد ۳۳ ساله‌ای، تیم عملیات کلانتری سریعاً به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: بسته که حاوی یک قاب عکس ۵۰×۴۵ سانتی متری بود در محل مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد به طرز ماهرانه ای در قاب عکس لول های حاوی تریاک جاساز شده است.

وی افزود: فرد ارسال کننده که همان موقع در اداره پست حضور داشت مورد تحقیق قرار گرفت و بیان داشت این بسته را از فرد ۳۰ ساله دیگری دریافت کرده است که بیرون از اداره در خودرواش در حال استراحت بود و برای ارسال به این اداره آورده است.

سردار ظهیری ادامه داد: به این ترتیب مأموران خیلی سریع وارد عمل شده و با راهنمایی‌های متهم، شخص مورد نظر دستگیر و با دلالت هر دو متهم به کلانتری مشخص شد، آنها هر دو دوست می‌باشند و با این نقشه قصد داشته اند مقدار دو و نیم کیلو تریاک را به کشور کانادا ارسال کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: یکی از متهمین مدعی بود مواد مخدر مکشوفه را به همراه دوستش از فردی در غرب ایران دریافت کرده است و قرار بوده دو نفری برای ارسال آن به کانادا اقدام کنند که در انتها با تشکیل پرونده‌ای، متهمین به همراه مواد مکشوفه در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفتند.

منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END