آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: کودک هفت ساله‌ای که به همراه خانواده‌اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، پس از سقوط به داخل رودخانه غرق شد.
به گزارش فیدوس: فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: کودک هفت ساله‌ای که به همراه خانواده‌اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، پس از سقوط به داخل رودخانه غرق شد.

سرهنگ حسنعلی فیروزخواه بیان کرد: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر غرق شدن دختر بچه‌ای هفت ساله در رودخانه کرج، بلافاصله مأموران کلانتری ۳۵ نساء برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
سرهنگ فیروزخواه گفت: با حضور مأموران در محل مشخص شد کودک هفت ساله‌ای که به همراه خانواده‌اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، در محدوده روستای درده در جاده کرج – چالوس به علت بی احتیاطی و عدم رعایت فاصله ایمن با حریم رودخانه غرق شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به این که هر سال با شروع فصل گرما افراد زیادی برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج سفر می‌کنند و به دلیل توجه نکردن به تابلوهای هشدار دهنده، کنار رودخانه اتراق کرده و یا وارد رودخانه می‌شوند که منجر به وقوع حوادث تلخ برای آنها می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان این که این مورد، دومین حادثه غرق شدگی است که در خرداد ماه امسال رخ داده به شهروندان توصیه کرد در صورت رفتن به کنار رودخانه، دریاچه‌های فصلی و سدها مراقب خود و اعضای خانواده باشند.

Histats.com START (standard) Histats.com END