آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵
معاون هماهنگ کننده ارتش در واکنش به برخی‌ها که در داخل کشور سخن از مذاکره مجدد با آمریکا به میان می‌آورند، تصریح کرد: مگر می‌شود قدرت دفاعی کشور را در معرض مذاکره با دیگران گذاشت؟
به گزارش فیدوس: معاون هماهنگ کننده ارتش در واکنش به برخی‌ها که در داخل کشور سخن از مذاکره مجدد با آمریکا به میان می‌آورند، تصریح کرد: مگر می‌شود قدرت دفاعی کشور را در معرض مذاکره با دیگران گذاشت؟

دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش درباره  سخنان اخیر رهبر انقلاب که ایشان از توان دفاعی و موشکی کشور به عنوان ناموس و اساس انقلاب اسلامی یاد کردند، گفت:‌ سخنان رهبر انقلاب درباره توان موشکی کاملا شفاف است.

وی در واکنش به برخی‌ درخواست‌های دشمنان برای مذاکره با ایران بر سر موشک، تصریح کرد: مگر می‌شود قدرت دفاعی کشور را در معرض مذاکره با دیگران گذاشت؟ در جواب به این افراد صراحتاً اعلام می‌کنیم که توان دفاعی و موشکی ایران قطعا غیر قابل مذاکره است. معاون هماهنگ کننده ارتش در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اروپایی‌ها علی‌رغم اینکه در ظاهر به دنبال حفظ برجام هستند ولی در عمل مدام سخن از تکمیل کردن برجام با مذاکرات جدید با ایران به میان می‌آورند، گفت:  اروپایی‌ها ممکن است خیلی امیال و آرزو  در سر داشته باشند ولی ما اجازه تعبیر آرزوی مذاکره موشکی با ایران را به آنها نمی‌دهیم. 

دریادار سیاری درباره مذاکره مجدد با آمریکا نیز تاکید کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب مذاکره با آمریکا سم مهلک است.
منبع: خبرآنلاین
برچسب ها: مذاکره ، آمریکا ، برجام ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END