آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: قرار بود دولت بحث موضوع تصفیر نفت در بودجه را بنویسد که گویا مرکز پژوهش‌های مجلس گزارشاتی در این خصوص تدوین کرده که قطعا دولت برای این موضوع هماهنگی‌هایی را با مرکز پژوهش‌های مجلس انجام داده است.

به گزارش فیدوس: هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم کاهش وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی به ویژه در شرایط فعلی که تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان جاری است، گفت: به هنگام تقدیم بودجه از سوی نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به مجلس شورای اسلامی آن بود که چندین نوع بودجه با آرایش‌های مختلف بر اساس وضعیت خاص کشور تقدیم نمایندگان مجلس شود. 
وی افزود: دولت بارها در مجلس اعلام کرده بود برای کاهش وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی بودجه‌های ویژه‌تری را نوشته است که حتی این موضوع هم از سوی اطرافیان رئیس‌جمهور به عنوان به صفر رساندن اتکای بودجه به نفت از سوی مراکز وابسته به دولت و مرکز پژوهش‌های مجلس هم تدوین شده بود. 
خادمی گفت: قرار بود دولت بحث موضوع تصفیر نفت در بودجه را بنویسد که گویا مرکز پژوهش‌های مجلس گزارشاتی در این خصوص تدوین کرده که قطعا دولت برای این موضوع هماهنگی‌هایی را با مرکز پژوهش‌های مجلس انجام داده است. 
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: باید تمام ارکان کشور آرایش جنگی بگیرند چرا که تحریم‌های ظالمانه منجر به بروز مشکلاتی برای کشورمان شده است و به همین دلیل مجلس از گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص تصفیر نفت در بودجه استقبال می‌کند. 

منبع: مهر
برچسب ها: خادمی ، نفت ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END