آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به تلاش برخی نمایندگان دموکرات کنگره برای استیضاح وی در حساب کاربری خود در توئیتر، مدعی شد: استیضاح به چه دلیل؟ برای بزرگترین اقتصاد در تاریخ آمریکا، نوسازی ارتش، توجه به کهنه سربازان، قضات، بهترین آمار اشتغالزایی و بیشتر؟
به گزارش فیدوس: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به تلاش برخی نمایندگان دموکرات کنگره برای استیضاح وی در حساب کاربری خود در توئیتر، مدعی شد: استیضاح به چه دلیل؟ برای بزرگترین اقتصاد در تاریخ آمریکا، نوسازی ارتش، توجه به کهنه سربازان، قضات، بهترین آمار اشتغالزایی و بیشتر؟

در این توئیت، ترامپ اعلام کرد که دموکرات‌ها همیشه کارشکن هستند.

رئیس جمهور آمریکا همچنین در توئیت دیگری اعلام کرد که نمایندگان دموکرات کنگره هیچ کاری نمی‌کنند و فقط به دنبال تکرار بازرسی‌های دوباره مولر هستند.

پیش از این، مک دنیل، رئیس کمیته ملی حزب جمهوری‌خواه اعلام کرده بود که نمایندگان دموکرات به ویژه رشیده طالب در تلاش برای استیضاح ترامپ هستند.

رهبران حزب دموکرات تاکنون در برابر فشار اعضای حزب برای شروع فرآیند استیضاح مقاومت کرده‌اند و این حزب در مورد مزایای استیضاح دچار تفرقه است، با این حال به دلیل کارشکنی رئیس جمهور آمریکا در مقابل کنگره فشارها برای استیضاح بالا گرفته است.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END