آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۱۱۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
نماینده برنامه جهانی غذا(WFP) سازمان ملل در ایران از تحویل ۱۲ هزار و ۳۰۰ بسته غذایی به هلال احمر خوزستان به منظور توزیع بین سیل زدگان این استان خبر داد.
به گزارش فیدوس: نماینده برنامه جهانی غذا(WFP) سازمان ملل در ایران از تحویل ۱۲ هزار و ۳۰۰ بسته غذایی به هلال احمر خوزستان به منظور توزیع بین سیل زدگان این استان خبر داد.

 نگار گرامی ظهر امروز در مراسم تحویل این بسته‌های غذایی اظهار کرد: این محموله غذایی به ارزش ۶۰۰ هزار دلار به هلال احمر خوزستان برای توزیع در مناطق سیل زده تحویل شد.

وی افزود: با توجه به سیل مخرب اخیر در استان خوزستان، بودجه‌ای از منابع اضطراری برنامه جهانی غذا در حدود ۶۰۰ هزار دلار برای تهیه بسته‌های غذایی تخصیص شد.

گرامی بیان کرد: امروز ۱۲ هزار و ۳۰۰ بسته غذایی شامل ۱۰ قلم مواد غذایی مشابه بسته‌های یک ماهه جمعیت هلال احمر از داخل کشور تهیه و به خوزستان ارسال شد. این بسته‌های غذایی برای خانواده چهار نفره آماده شده و بخشی از آن امروز به صورت نمادین در روستای سید ظاهر منطقه بامدژ اهواز توزیع شد.
برنامه جهانی غذا بیشتر برنامه‌های خود را در راستای حمایت از پناهندگان عراقی و افغانی در ایران انجام می‌دهد و با توجه به وسعت سیل در کشور و به ویژه در استان خوزستان و عطف به اعلام نیاز جمعیت هلال احمر، اقدام به تهیه بسته‌های غذایی برای سیل زدگان کرد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END