آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۹۰۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از کشف و توقیف دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از کشف و توقیف دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، گفت: در راستای فرمایشات فرمانده معظم کل قوا به منظور حمایت از رونق تولید ملی و جلوگیری از ورود و عرضه کالای قاچاق، مأموران مبارزه با کالای قاچاق این فرماندهی با اقدامات تخصصی و کنترل دقیق محورهای مواصلاتی موفق شدند طی عملیاتی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا حامل کالای قاچاق را در محور آبادان -اهواز متوقف کنند ضمن اینکه یک انبار غیر مجاز که کالاهای قاچاق در آن نگهداری می‌شد را نیز شناسایی و کشف کردند.

وی افزود: در بازرسی از اتوبوس توقیفی لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم الکتریکی ساخت کشور چین و در انبار شناسایی شده غیرمجاز در سطح شهر نیز ۱۰ دستگاه کولر گازی ۲ تیکه، ۹۹۳ قوطی نسکافه، ۲۳ طاقه چمن مصنوعی فاقد مجوز قانونی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، اظهار کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ تقی زاده یادآور شد: پلیس با تمام توان با قاچاقچیان و مخلان نظم اقتصادی برخورد می‌کند.
Histats.com START (standard) Histats.com END