آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۸۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
هشت بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تک کارته هستند و احتمال دارد نخستین دیدار مرحله حذفی را از دست دهند.
به گزارش فیدوس: در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، تیم‌های ذوب آهن ایران و النصر عربستان باید در کربلا به مصاف هم بروند و ۲ تیم درصدد کسب پیروزی هستند. علیرضا منصوریان برای دیدار با نماینده سعودی‌ها میلاد فخرالدینی و کریسیتین اوساگونا را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و مسعود ابراهیم زاده نیز مصدوم است و به دیدار با نماینده عربستان نمی‌رسد.

البته خبر بد برای نماینده فوتبال ایران در آسیا این است که هشت بازیکن نماینده سبزپوش ایران تک کارته هستند  و  هر کدام از آن‌ها اگر کارت زرد دریافت کنند، تقابل با الوحده امارات یا الاتحاد عربستان در نخستین دیدار مرحله حذفی را از دست خواهند داد.

قاسم حدادی فر،   وحید محمدزاده، محمدرضا حسینی، محمدرشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، زبیر نیک نفس، حمید بوحمدان و امیر ارسلان  مطهری ستاره‌های ذوب آهن هستند که با دریافت کارت زرد از والنتین کوالنکو ازبکستانی مسابقه رفت دیدار حذفی را از دست می‌دهند.  

تیم‌های ذوب آهن ایران و النصر عربستان در ورزشگاه کربلا روز سه شنبه ساعت ۲۲:۱۵ به مصاف یکدیگر خواهند رفت و قضاوت این مسابقه نیز برعهده والنتین کوالنکو ازبکستانی است و آندری تی ساپنکوف و تیمور گایلولین او را در امر قضاوت یاری می‌کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END