آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۸۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۱
نماینده، ولی فقیه در سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان از تلاش سپاه برای استقرار ۱۰۰ کانکس به منظور حمایت از سیل زدگان شوش خبر داد.
به گزارش فیدوس: حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار، نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: زندگی در چادر آن هم در این گرمای شدید به شدت سخت است و ما دیدیم یک روستا کامل در چادر‌هایی زندگی می‌کردند که در هر کدام بیشتر از حدود ۵ نفر نمی‌توانند زندگی کنند.

وی افزود: بحث تامین وسایل سرمایشی برای مردم سیل زده بود که سپاه در حال استقرار ۱۰۰ کانکس برای سیل‌زدگان این منطقه است، به علاوه کولر‌هایی نیز برای نصب در حال آماده‌سازی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستگار بیان داشت: تلاش‌های خوبی برای حل مشکلات مردم شده است، اما مشکل فراهم کردن محل مناسب برای سکونت دائمی مردم نیز باید مورد توجه قرار گیرد تا هرچه سریع‌تر از این مشکلات چادر و... نجات پیدا کنند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان تصریح کرد: در بحث راه مردم هنوز مشکل دارند و بحث کانکس نیز مشکل دوم آن‌ها است و اسقرار یک اکیپ پزشکی در منطقه  ضرورت دارد، چراکه برخی خواهران و برادران مسنی که آن جا بودند، مشکلاتی مانند فشار خون داشتند که این مساله اقتضا می‌کند چنین اکیپی در منطقه حضور داشته باشد.

این مقام مسئول در پایان گفت: مشکل عمده‌ای که وجود دارد مساله گرمای شدید است و  مهم‌ترین مساله، راه است و ماسه‌های فراوانی در مسیر وجود دارند به شکلی که بعضا آمبولانس برای کمک آمده بود، اما بین راه برگشته بود. لازم است هرچه سریع‌تر مساله راه حل شود، چراکه ماشین‌های سبک نمی‌توانند در این مسیر رفت و آمد کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END