آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان خوزستان گفت: لازم است که هم خسارات منازل(لوازم خانگی و مسکن) و هم خسارات کشاورزی به صورت جامع برای همه مناطق سیل زده و خسارت دیده در نظر گرفته شود.
به گزارش فیدوس: کیامرث حاجی زاده امروز در کمیته برآورد تعیین خسارت و تخصیص قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان در استانداری خوزستان، اظهار کرد: استان خوزستان از اواخر آذر ماه 97 درگیر سیلاب بوده که موجب شد شهرهای شمالی و شمال شرق استان نیز درگیر این موضوع شوند.

او گفت: به عنوان مثال سیلاب در مسجدسلیمان، اندیکا، لالی، ایذه در مناطق شهری و روستایی و پس از آن هم در شهرستان های شمالی، جنوبی و جنوب غرب مثل دزفول، شوش، گتوند، شوشتر، دشت آزادگان، هویزه، حمیدیه، کارون، اهواز، باوی، شادگان، آبادان و خرمشهر درگیر کرده است و حتی بعضی از روستاهای ما در اندیمشک و  باغملک  هم دچار سیلاب شده اند.

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان افزود: لازم است که هم خسارات منازل(لوازم خانگی و مسکن) و هم خسارات کشاورزی به صورت جامع برای همه مناطق سیل زده  و خسارت دیده در نظر گرفته شود.

او تاکید کرد:  دستگاه های متولی هر چه سریع تر نسبت به پرداخت خسارات اقدام کنند و در این زمینه تلاش کنیم که حقوق افراد سیل زده ضایع نشود و کسی از قلم نیفتد.

حاجی زاده در پایان بیان کرد:  دستگاه ها متولی سعی کنند شیوه پرداخت خسارات را برای مردم تسهیل کنند.

Histats.com START (standard) Histats.com END