آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
آیت الله اسلامی ابراز کرد: مردم بدانند و آگاه باشند که انتخابات مجلس پیش رو است باید در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشند تا فرد اصلح را انتخاب کنند که بتواند مشکلات مردم راحل کند.
به گزارش فیدوس: آیت الله اسلامی نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان در اجتماع پاسداران ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز که در حسینیه شهید علیمردانی برگزار شده بود اظهار کرد: صهیونیست ها به نقل از بچه های حزب الله تمام زندگی را خلاصه در این دنیا میدانند اما ما مسلمانان و شیعیان امیرالمومنین (ع)اینگونه نیستیم.

وی ادامه داد: ما مسلمانان باید با خواندن قرآن کریم روح و جسممان را نورانی کنیم، و ماه مبارک رمضان برای این امر بهترین فرصت است، همچنین باید از اعمال ناپسند و گناه دوری کنیم، چرا که گناهان ما انسانها شاید از همدیگر پنهان باشد اما از خداوند پنهان نیست.

آیت الله اسلامی یادآور شد: جمهوری اسلامی در این ۴۰ سال به قدرتهای بسیاری در زمینه پزشکی، دفاعی، هسته ای و موشکی دست پیدا کرده که در نقطه زنی موشکی رتبه اول را داریم اما متاسفانه سومدیریت در حوزه اقتصادی توسط برخی مسئولین باعث گرانیها شده است.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری ابراز کرد: آیا ما نمیتوانیم زمانی که اورانیوم غنی شده تولید میکنیم نیاز های مردم را کنترل کنیم تا قیمت ها سربه فلک نزند؟

امام جمعه تاکستان یادآور شد: مردم بدانند و آگاه باشند که انتخابات مجلس پیش رو است باید در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشند تا فرد اصلح را انتخاب کنند که بتواند مشکلات مردم راحل کند.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم مقام معظم رهبری را کمک کنیم و نظام را حفظ کنیم باید بصیرت داشته و انتخاب درستی را انجام دهیم.

آیت الله اسلامی عنوان کرد: زمانی که پاسداران و بسیجیان در کنار مردم در مناطق سیل زده به سیل زدگان کمک رسانی میکردند دشمن آنها را تروریست اعلام کرد، ماباید افتخار کنیم که کاخ سفید سپاه را تروریست میداند و از آن میترسد.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در خاتمه با گلایه از اقدامات برخی مسوولین به جهت پرداختن به موضوعات قیر ضروری و تفرقه افکنی بیان کرد: یکسری مسئولین در مذاکرات رهبری را تنها گذاشته اند و اکنون هم میگویند اختیارات ما کم است! بهتر است به جای این دیدگاه برای رفع مشکلات پیش آمده در کشور همراه با مردم و رهبری به قدرت داخلی تکیه کرده و بیانات رهبر انقلاب را چراغ راه قرار دهند.
Histats.com START (standard) Histats.com END