آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان تاکید کرد: امانت‌داری در انتخابات باعث افزایش اعتماد عمومی در جامعه می‌شود.
به گزارش فیدوس: خدابخش مرادی‌نافچی قبل از ظهر دوشنبه در جمع بخشداران استان زنجان بابیان اینکه یکی از ملزومات برگزاری انتخابات مطلوب، ایجاد بسترهای لازم برای مشارکت حداکثری مردم در این همه‌پرسی است، افزود: با توجه به حساسیتی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی امسال وجود دارد، یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین وظایف مسئولان در این برهه، فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری مردم در این عرصه سیاسی است.

وی با اشاره به اینکه اقدام عالمانه و برنامه‌ریزی‌شده در خصوص برگزاری انتخابات باعث شادی دوستداران نظام و پاسخی به تهدیدهای خارجی به‌ویژه آمریکا خواهد بود، تصریح کرد: اگر خواهان این هستیم که انتخابات با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود، بی‌تردید این حضور حداکثری دربرگیرنده الزاماتی است که یکی از مهم‌ترین این الزامات، آسیب‌شناسی انتخابات گذشته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه انتظار ما از بخشداران این است که مقوله آسیب‌شناسی را جدی گرفته و این مهم را در سه مرحله قبل، حین و بعد از انتخابات انجام دهند، ادامه داد: آنچه باید مبنای عمل ما در انتخابات برای برخورداری از انتخاباتی سالم، قانونی و با مشارکت حداکثری مردم باشد، چیزی جز فرمایشان رهبر فرزانه انقلاب نخواهد بود و آن حق‌الناس بودن رأی مردم است.

مرادی‌نافچی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین دستاوردی که باید این انتخابات برای ما به ارمغان بیاورد، اعتماد عمومی به‌واسطه امانت‌داری در جریان انتخابات است که باعث می‌شود سرمایه اجتماعی تقویت‌شده و مهم‌تر از آن امیدآفرینی در جامعه جاری و ساری شود، اظهار کرد: یکی از آسیب‌های جدی در انتخابات، بروز تخلفات احتمالی است و این مسئله باعث می‌شود که عموم در خصوص مجریان انتخابات قضاوت خوبی نداشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان بابیان اینکه امروز دشمن به دنبال آن است که با ایجاد نارضایتی در مردم، شرایط را در سالی که انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش روداریم، به نفع خود تغییر دهد، افزود: امروز برای مقابله با این فشارها و تهدیدها وظایف سنگینی بر عهده‌داریم که ازجمله این اقدامات می‌تواند ارتباط صمیمی با مردم، اهتمام به مطالبات عمومی، رضایت مردم در تکریم باشد.

مرادی‌نافچی با تأکید بر اینکه مردم از ما در بسیاری از برهه‌ها پاسخ قانع‌کننده می‌خواهند و برای این سوالات باید پاسخ منطقی داشته باشیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم با نظارت‌های دقیقی که از سوی مجریان امر صورت می‌گیرد، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه با مشارکت حداکثری مردم باشیم.


Histats.com START (standard) Histats.com END