آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۴۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
وزیر ورزش و جوانان آخرین موقعیت دو تیم پرسپولیس و استقلال برای واگذاری به بخش خصوصی را تشریح کرد.
به گزارش فیدوس: در حاشیه مراسم اهدای کاپ و یادبود ورزشکاران به موزه ملی ورزش که امروز (شنبه) در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، مسعود سلطانی‌فر در مورد آخرین وضعیت پرسپولیس و استقلال برای واگذاری به بخش خصوصی توضیحاتی ارائه داد.

وی گفت: دولت و وزارت ورزش و جوانان مصمم هستند هر چه سریع‌تر واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال با همکاری سازمان بورس، دیوان محاسبات و سازمان خصوصی‌سازی انجام شود، در حال پیگیری این مهم هستیم، ضمن اینکه کارگروه ویژه‌ای تشکیل شده و تلاش می‌کنیم تا پایان سال ۹۸ پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار شوند.

سلطانی‌فر تأکید کرد: دو تیم پرسپولیس و استقلال می‌توانند با فعال کردن بخش‌های مختلف خود و بخصوص بخش حقوقی، موجب رشد فوتبال ایران شده و بیشتر از همیشه در لیگ قهرمانان آسیا بدرخشند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به سهمیه‌های کسب شده برای ورزش ایران و حضور در بازی‌های المپیک توکیو گفت: از یک و نیم سال پیش ستاد ویژه بازی‌های المپیک را تشکیل دادیم، تمام مسابقاتی که میدانی برای کسب سهمیه به حساب می‌آید، رصد و مقدمات لازم را فراهم کرده‌ایم تا ورزشکارانمان با حضور در آن، کسب سهمیه کنند.

وی در مورد انتخابات کشتی و وزنه‌برداری خاطرنشان کرد: ثبت‌نام این دو فدراسیون انجام شده، پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد تا هر چه زودتر انتخاباتشان صورت گیرد.
Histats.com START (standard) Histats.com END