آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
استاندار خراسان شمالی گفت: دوره افراد تخریب‌گر گذشته که بخواهند در گوشه‌ای بخزند، این افراد باید نقد مودبانه شخص مورد نظر را یاد بگیرند و چنانچه غیر این باشد بساط آنان برچیده می شود.
به گزارش فیدوس: محمد علی شجاعی شامگاه پنج شنبه در جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هرکسی در انتخابات بر خلاف قانون عمل و شاخصه را خدشه دار کند و همچنین در مسیر دشمن قرار بگیرد خط قرمز ما خواهد بود و قطعاً به شدت با آنان برخورد می‌شود.

شجاعی افزود: مدیریت افراد در خراسان شمالی باید در راستای برگزاری انتخابات سالم و بدون پیروی از شخص خاص باشد.

وی ادامه داد: انتخابات نباید به گونه‌ای باشد که مردم را دچار نگرانی کند و چنانچه کسی شاخصه انتخابات را زیر پا بگذارد با آن برخورد خواهم کرد و نمی‌گذارم شأن استان زیر سوال برود.

استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: نقد آزاد وجود دارد اما به این معنی نیست که عده‌ای بخواند به تخریب بپردازند و انتخابات را به سمت و سو خلاف قانون هدایت کنند اگر اینگونه باشد برخورد خواهم کرد و تکلیف این گروه با ما روشن می‌شود.

شجاعی عنوان کرد: چنانچه انتخابات را به مردم بسپاریم قطعاً مردم بهترین فرد را انتخاب خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه تخریب در خراسان شمالی جایگاهی ندارد، گفت: تخریب در استان جایگاهی نخواهد داشت چرا که این کار شأن استان را پایین خواهد آورد و اگر چنین مورد مشاهد شود جایگاه استان خدشه دار خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه عوامل اجرایی در انتخابات بی طرف باشند و تنها قانون را اجرا کنند، اظهار کرد: در هیئت‌های اجرایی افراد تند رو را مشاهده نکنم بلکه در هیئت‌ها افراد کاملاً امتحان پس داده حضور داشته باشند چرا که افراد تند رو ما را با مشکل مواجه خواهند کرد.

پیگیری برداشت‌های غیرمجاز از معدن آلبلاغ در شورای تأمین اسفراین

استاندار خراسان شمالی در ادامه به پیگیری شورای تأمین اسفراین در رابطه با برداشت‌های غیرمجاز معدن آلبلاغ اشاره کرد و افزود: نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در این رابطه از طریق قوه مقننه پیگیرهای لازم را انجام داده است.

شجاعی با بیان اینکه به منظور واگذاری معدن آلبلاغ به شرکت تعاونی عمران شهرسازی اسفراین جلساتی در تهران برگزار شده است، افزود: سهامداران این شرکت مردم شهرستان هستند، بنابراین برای حفظ منافع مردم این منطقه جلساتی به منظور واگذاری این معدن به مردم برگزار شد.

وی ادامه داد: برداشت غیرمجاز از معدن آلبلاغ به صورتی قانونی در حال پیگیری و همچنین شنبه هفته آینده هیئتی از محیط زیست و سازمان صمت کشور برای بازدید و بررسی به اسفراین سفر می‌کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END