آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از مسدودیت ۸ محور در خوزستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: غلامعباس بهرامی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت:  در جریان سیل بیش از 35 محور در استان مسدود شدند که شامل 270 مسیر روستایی و شهری است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تنها 8 محور مسدود هستند، اولویت فعالیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای را بازگشایی محورهای مسدود شده برشمرد و افزود: در حال حاضر حدود 6 محور روستایی همچنان بسته هستند و با توجه به آبگرفتگی جاده ها، امکان بازگشایی این محورها وجود ندارد اما مسیرهای جایگزین برای تردد این محورها مشخص شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به مسدود بودن محور شریانی بستان به چذابه گفت: با توجه عدم امکان تردد کامیون ها به دلیل آبگرفتگی محور و اهمیت صادرات ، مسیر «ام الدبس» مورد ارزیابی کارشناسان قرار گرفته و در حال نهایی شدن از سوی دستگاه های ذی ربط است و پس از تأیید مسیر اعلام خواهد شد تا دسترسی به پایانه برقرار شود.

بهرامی نیا ادامه داد: مسیر غیرشریانی عبدالخان به بستان نیز هنوز به دلیل آبگرفتگی، بازگشایی نشده است و در حال پیگیری برای بازگشایی این مسیر هستیم.

وی تصریح کرد: سایر محورهای استان از جمله محور اهواز به آبادان و سه راهی دارخوین به شادگان بازگشایی شده و تردد در این محورها در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه اولویت با جبران خسارت در جاده های شریانی استان است، گفت: جاده های روستایی دچار آسیب زیادی شدند که باید حتما در اصلاح و ترمیم این مسیرها پیگیری بیشتری انجام شود.
منبع: تسنیم
Histats.com START (standard) Histats.com END