آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۸۰۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
استاندار خوزستان با بیان اینکه مجتمع فولاد اندیمشک با ظرفیت ۱.۲ میلیون تن در این شهرستان احداث می‌شود، گفت: حضور بزرگان فولاد برای ساختن فولاد اندیمشک کار بزرگی است.
به گزارش فیدوس: استاندار خوزستان با بیان اینکه مجتمع فولاد اندیمشک با ظرفیت ۱.۲ میلیون تن در این شهرستان احداث می‌شود، گفت: حضور بزرگان فولاد برای ساختن فولاد اندیمشک کار بزرگی است.

غلامرضا شریعتی ظهر امروز شنبه در مراسم آغاز روند اجرای عمرانی مجتمع فولاد اندیمشک اظهار کرد: استان‌های اصفهان و کرمان برای کمک به مناطق درگیر سیلاب خوزستان زحمات بسیار کشیده و سیل همدلی به استان خوزستان را افزایش داد.

وی با تاکید بر لزوم افزایش هم‌دلی و وحدت برای سازندگی کشور افزود: باید برای توسعه کشور همه باید با وحدت در کنار یک‌دیگر تلاش کرده و در مسیر افزایش سرانه ملی و درآمدهای کشور گام برداریم.

استاندار خوزستان گفت: کنسرسیوم‌ها برای توسعه استان خوزستان با توجه به ظرفیت‌های استان و با نگاه مثبت و ملی در استان حضور یافته و در استان نیز با نگاه ترغیب و تشویق فرش قرمز را برای سرمایه‌گذاری در استان پهن کنیم.

وی خوزستان را استان دوم همه مردمان ایران زمین دانست و افزود: خوزستان متعلق به همه ملت ایران است و همه برای امنیت اقتصاد خوزستان تلاش کرده و خواهیم کرد.

شریعتی با بیان اینکه مجتمع فولاد اندیمشک با ظرفیت ۱.۲ میلیون تن در اندیمشک احداث می‌شود، عنوان کرد: حضور غول‌های فولاد برای ساختن فولاد اندیمشک کار بزرگی است.

به گزارش خبرنگار مهر، کنسرسیوم شامل فولاد چادرملو، گل گهر، فولاد خوزستان و فولاد مبارکه در ساخت و تکمیل مجتمع فولاد اندیمشک مشارکت دارند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END