آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
ترامپ:
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در اظهاراتی در جمع خبرنگاران گفت: جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آمریکا را تهدیدی علیه انتخاب مجدد خودم به عنوان رئیس جمهور نمی بینم.
به گزارش فیدوس: رئیس جمهور آمریکا بر این باور است که معاون سابق رئیس جمهور ایالات متحده تهدیدی علیه انتخاب مجدد وی نخواهد بود.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در اظهاراتی در جمع خبرنگاران گفت: جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آمریکا را تهدیدی علیه انتخاب مجدد خودم به عنوان رئیس جمهور نمی بینم.

 وی در ادامه افزود: من او را تهدیدی نمی دانم. او تنها تهدیدی علیه خودش خواهد بود. او مدت زیادی در دولت آمریکا بوده و سابقه خوبی نداشته است.

بایدن قصد دارد طی هفته های آینده تصمیم خود برای شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی آمریکا را اعلام کند.

طی هفته های اخیر چندین زن اعلام کرده اند که بایدن با آنها رفتارهای نامناسبی داشته و این مساله به جنجال بزرگی تبدیل شده است.

این در شرایطی است که ترامپ نیز بارها از سوی چندین زن به داشتن روابط نامشروع جنسی متهم شده است.

بایدن روز جمعه در اظهاراتی گفت: به زودی تصمیم نهایی درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 را اعلام خواهم کرد.

بایدن ماه ها است که شرکت در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 میلادی را زیر نظر دارد ولی هنوز تصمیم نهایی و رسمی خود را در این باره اعلام نکرده است.

بایدن افزود: برای تصمیم گیری درباره این مساله بسیار نزدیک شده ام. تمایل من از همان ابتدا این بوده است که اگر قرار به شرکت در رقابت های انتخاباتی باشد، نفر آخری باشم که شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کنم.

بایدن با انتقادات زیادی در خصوص سیاست های مهاجرتی و بهداشت و سلامت روبرو شده است. بایدن پیش از این دو بار برای رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا نامزد شده است.
منبع: فرتاک نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END