آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
یک بازیکن تاثیرگذار دیگر در حاشیه؛
علی خطیر نسبت به صحبت‌های مدیر برنامه بازیکن استقلال واکنش نشان داد و گفت: اظهارات ایشان برخلاف مقررات است.
به گزارش فیدوس: با توجه به مسائل مطرح شده پس از دیدار دربی و همین طور مصاحبه انجام شده از طرف مدیر برنامه‌های آیاندا پاتوسی، علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: در خصوص مصاحبه مدیر برنامه آیاندا پاتوسی در ارتباط با اتفاقات دربی لازم است تا به استحضار برسانم که اظهارات ایشان غیر مرتبط و غیرمسئولانه بوده و صحبت‌هایی که مطرح کرده، دور از واقعیت و خارج از حیطه اختیارات یک مدیر برنامه طبق مقررات موجود می‌باشد.

وی ادامه داد: مطابق مقررات فعالیت مدیران برنامه فیفا و فدراسیون فوتبال ایران، حیطه اختیارات مدیر برنامه "Intermediary " در حد نمایندگی و ارائه خدمات به بازیکن جهت انعقاد قراردادها باشگاه مربوطه می‌باشد و نه بیشتر. بنابراین تمامی صحبت‌های ایشان مبنی بر خروج بازیکن از کشور به واسطه توهین نژادپرستانه کذب محض و خارج از چارچوب اختیارات ایشان می‌باشد و در جهت ضربه زدن به منافع باشگاه استقلال تلقی خواهد شد.

وی افزود: بنده ضمن نکوهش و محکوم کردن تمامی اتفاقات روی داده در بین دو نیمه و پایان دربی در رختکن و هتل، لازم است به استحضار تمامی هواداران عزیز باشگاه استقلال برسانم که پس از اظهارات ایشان باشگاه استقلال با توجه به حساسیت موضوع مطرح شده، به بررسی کامل موضوع پرداخته و اعلام می‌دارد که هیچگونه توهین و یا عمل نژادپرستانه از طرف بازیکنان اتفاق نیفتاده است. همانطور که قبلاً عرض کردم وظایف مدیر برنامه مشخص است و مسائل فنی تیم ارتباطی به ایشان ندارد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: ایشان حق ندارد درباره مسائل تیم با رسانه‌ها صحبت کند و اگر مشکلی پیش آمده بود و یا به بواسطه بازیکن مطلبی را مطلع شده است باید با باشگاه مطرح نماید. بنابراین ضمن احترام به ایشان خواهشمندم تا تنها در حیطه وظایف قانونی خود صحبت و فعالیت نماید و از هرگونه مصاحبه غیرمرتبط در حوزه فعالیت بازیکن و روابط بازیکن با باشگاه جدا خودداری نماید.

خطیر در پایان گفت: مطمئناً در صورت تکرار ماجرا باشگاه استقلال این حق را برای خود قائل خواهد شد تا از طریق مجاری قانونی و مطابق قوانین و مقررات داخلی و بین المللی فیفا اقدام نماید. ما و همه ارکان باشگاه بنا به دستور و تاکید مدیرعامل محترم از هرگونه حاشیه دوری کنیم و فقط در راستای موفقیت تیم تلاش کنیم.
منبع: مهر
"فیدوس" نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمیکند
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمایید
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END