آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۸۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
مدیرفرودگاه دزفول گفت: دو پرواز رفت و برگشت فرودگاه دزفول به مقصد تهران بدلیل شرایط بد جوی لغو شد.
به گزارش فیدوس: مدیرفرودگاه دزفول گفت: دو پرواز رفت و برگشت فرودگاه دزفول به مقصد تهران بدلیل شرایط بد جوی لغو شد.

کاپیتان مجتبی شهری اظهار کرد: پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر که قرار بود ساعت ۱۲:۲۰ دقیقه در فرودگاه دزفول به زمین بنشیند به دلیل بدی آب و هوا و تندباد لغو شد.

وی افزود: برگشت این پرواز نیز قرار بود ساعت ۱۲:۵۵ دقیقه امروز سه شنبه از دزفول به سمت تهران پرواز کند که این پرواز نیز لغو شد.

مدیر فرودگاه دزفول دلیل لغو این پروازها را شرایط بد آب و هوایی و برقراری امنیت مسافران عنوان کرد و گفت: دیروز نیز پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر از مبدا تهران که قرار بود ساعت ۱۳ در فرودگاه دزفول به زمین بنشیند به دلیل بدی آب و هوا به اصفهان رفت و دوباره به تهران بازگشت و پرواز برگشت آن نیز لغو اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از صبح امروز سه شنبه بارش شدید باران همراه با تگرگ و تندباد شهرستان دزفول را همچون بسیاری از نقاط کشور و استان را فرا گرفت.

بیشتر مناطق شهرستان دزفول پس از بارندگی شدید صبح امروز با آبگرفتگی معابر و اراضی کشاورزی مواجه شده‌اند.

بخش‌هایی از خیابان شریعتی، میدان مقاومت، کوی بهمن، کوی اندیشه، کوی فرهنگ، زیباشهر، طالقانی، مهرشهر و نقاط مختلف شهرهای اقماری دزفول نظیر صفی آباد، میانرود، امام، سیاه منصور، شمس آباد، سردشت و شهیون نیز دچار آبگرفتگی شده‌اند.

بارندگی شدید همراه با رعد و برق و تندباد در دزفول منجر به آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها و اخلال در تردد شهروندان و خودروها شد؛ تعدادی از خودروها نیز در میدان مقاومت دزفول در آب گرفتار شدند و ترافیک سنگینی در این نقطه ایجاد شد.

بارندگی شدید زیرگذر شریعتی دزفول را نیز به زیر آب برد و مأموران شهرداری تردد از این زیرگذر را تا تخلیه آب ممنوع کردند.

مأموران آتش نشانی، سپاه و دستگاه‌های خدمات رسان نظیر شهرداری در حال امداد رسانی به شهروندان و رفع آبگرفتگی ها هستند. شاخه‌های برخی از درختان دزفول نیز به دلیل تندباد با سرعت ۵۴ کیلومتر در ساعت شکسته شدند.

با پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید، از دو شب گذشته تمام مکان‌های مسقف آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان، برخی حسینیه‌ها، مصلای نمازجمعه و مکان‌های عمومی و مسقف دزفول در سطح شهر و شهرهای اقماری به صورت خودجوش به اسکان اضطراری مسافران نوروزی اختصاص یافته است. کمپ‌های نوروزی شهرداری نیز آماده اسکان مسافران هستند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END