آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۸۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری باند سه نفره سارقان حرفه‌ای موبایل با ۱۲ فقره سرقت در این شهر خبر داد.
به گزارش فیدوس: فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری باند سه نفره سارقان حرفه‌ای موبایل با ۱۲ فقره سرقت در این شهر خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده دراین‌باره گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موبایل در آبادان موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در پی مراجعه تعدادی از مالباختگان به کلانتری ۱۵ احمدآباد مبنی بر اینکه توسط موتورسواران ناشناس گوشی همراه آنان به سرقت رفته است، به طور سریع تیمی مجرب از کلانتری مربوطه برای شناسایی سارقان تشکیل شد.

وی با اشاره به ادامه روند تحقیقات به منظور شناسایی مجرمان اظهار کرد: مأموران تجسس کلانتری ۱۵ احمدآباد با به‌کارگیری منابع اطلاعاتی و انجام تحقیقات میدانی توانستند محل اختفا سارقان را شناسایی کنند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی و ورود به محل باد شده سه سارق را دستگیر و از مخفیگاهشان تعداد هشت دستگاه گوشی تلفن همراه و دو دستگاه تبلت را نیز کشف و ضبط کردند.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به ۱۲ فقره سرقت موبایل اعتراف کردند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان آبادان، پس از آنکه سه مالباخته نیز سارقان را شناسایی کردند، پرونده به همراه متهمان و مالباختگان به محاکم قضائی ارسال شد.

سرهنگ تقی زاده از همشهریان خواست تا با توجه به تعطیلات نوروزی از اموال خود مراقبت کرده و از تردد در مسیرهایی که خلوت و تاریک هستند به طور جدی خودداری کنند و هرگونه تردد افراد مشکوک، چه با وسیله نقلیه و چه به صورت پیاده را به طور سریع از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END