آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز از برخورد یک دستگاه اتوبوس با دیواره تونل یک جاده چالوس خبر داد.
به گزارش فیدوس: رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز از برخورد یک دستگاه اتوبوس با دیواره تونل یک جاده چالوس خبر داد.

مهرداد بابایی اظهار کرد: طی تماس تلفنی با اورژانس 115 البرز مطلع شدیم که یک دستگاه اتوبوس راهیان نور شهرستان گرگان با دیواره تونل یک جاده چالوس برخورد داشته است.

وی ادامه داد: این حادثه صبح امروز شنبه ، 25 اسفند٬ رخ داد و با اولین تماس بلافاصله1 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 3 دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی توضیح داد: تکنسین‌های اعزامی به محض رسیدن به محل حادثه و ارزیابی صحنه و بررسی وضعیت سرنشینان اتوبوس اعلام کردند وضعیت هیچ‌یک از مصدومین وخیم نیست. 

وی افزود: پنج نفر از مصدومین توسط دو دستگاه آمبولانس در دقایق اول به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند، سایر سرنشینان اتوبوس در محل حادثه، توسط کارشناسان اورژانس در اتوبوس آمبولانس مورد بررسی قرار گرفته و به منظور بررسی بیشتر و حصول اطمینان توسط سه دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس بر حسب وضعیت به مراکز درمانی امام علی و شهید مدنی منتقل شدند که خوشبختانه هیچ‌یک از آنها مشکل جدی و نیاز به بستری نداشته و در همان ساعت اول پس از بررسی‌های لازم ترخیص شدند.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END