آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
آتش‌نشانان کارگر میانسالی را که داخل یک تانکر آب بیهوش شده بود، نجات دادند.
به گزارش فیدوس: ساعت 12:23 امروز حادثه گازگرفتگی داخل تانکر آب و محبوس شدن کارگر داخل تانکر به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 124 و گروه امداد و نجات سه این سازمان را به محل حادثه در 24 متری سعادت‌آباد، خیابان دشت بهشت اعزام کرد.
حمیدرضا محمدیانی؛ افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک کارگر میانسال در طبقه منفی دو مجتمعی مسکونی، حین رنگ‌آمیزی دیواره‌های داخلی تانکر موجود در موتورخانه مجتمع، به علت متصاعد شدن گاز حاصل از مشتقات رنگ و عدم وجود هوای تازه از هوش رفته بود و به علت محدودیت فضا و بیهوش بودن این فرد، امکان خارج کردن وی از دهانه تانکر وجود نداشت.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان با توجه به شرایط، با استفاده از ابزار موجود به ایجاد فضاسازی در محل حادثه پرداختند و برای رهاسازی وی مشغول برش دیواره تانکر شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از برش دیواره تانکر، موفق شدند این کارگر 51 ساله را صحیح و سالم از داخل تانکر خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند و در پایان با ارائه تذکرات ایمنی به مدیر مجتمع به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع: تسنیم
 
Histats.com START (standard) Histats.com END