آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
نمایندگان اهواز در نامه‌ای به رییس سازمان بازرسی کل کشور نسبت به فروش و واگذاری سیلوی تاریخی اهواز اعتراض و خواستار توقف و اتمام فرآیند واگذاری آن شدند.
به گزارش فیدوس: نمایندگان اهواز در نامه‌ای به رییس سازمان بازرسی کل کشور نسبت به فروش و واگذاری سیلوی تاریخی اهواز اعتراض و خواستار توقف و اتمام فرآیند واگذاری آن شدند.

جواد کاظم نسب الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث فروش و واگذاری سیلوی تاریخی اهواز اظهار کرد: سیلوی تاریخی اهواز یکی از نمادهای این شهرستان است و بحث فروش آن به بخش خصوصی قانونی نیست.

وی افزود: در این زمینه نمایندگان اهواز در نامه ای به رییس سازمان بازرسی کل کشور خواهان اتمام فرآیند فروش و واگذاری این سیلو شده‌اند.

در این زمینه همچنین همایون یوسفی دیگر نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی به ایسنا گفت: بحث فروش و مزایده سیلوی اهواز که یکی از بناهای ملی و تاریخی شهر اهواز به شمار می‌رود، مبهم است.

وی ادامه داد: بحث بازنگری در فروش و واگذاری سیلوی اهواز جزو خواسته‌های عموم مردم خوزستان و به ویژه شهرستان اهواز است و در این زمینه نمایندگان اهواز در نامه‌ای خواستار رسیدگی به موضوع شده‌اند.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END