آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۷۷۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران از اجرایی شدن 16 هزار و 225 پروژه عمرانی و غیر عمرانی در قالب پروژه‌های محرومیت زدایی در استان خوزستان خبر داد.
به گزارش فیدوس: سید ضیاالدین حزنی عصر امروز در آئین افتتاحیه فاز نخست شهر آبی خرمشهر، اظهار کرد: تاکنون 16 هزار و 225 پروژه محرومیت‌زدایی به ارزش ریالی 208 میلیارد و 709 میلیون ریال توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان خوزستان اجراشده که از این میان‌، هشت هزار و 238 پروژه عمرانی و هفت هزار و 778 پروژه غیر عمرانی بوده است.
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران به اجرایی شدن پروژه‌های آب‌رسانی به خوزستان به‌عنوان نمونه‌ای از این پروژه‌های اجراشده دانست و اظهار کرد: در استان خوزستان 259 آب‌رسانی، 411 مورد احداث و مرمت سیستم آب‌رسانی و تصفیه و 607 پروژه لایروبی انهار کشاورزی که عمدتاً در آبادان و خرمشهر بوده‌اند، اجراشده است.
وی همچنین شمار پروژه آب‌رسانی در کشور را سه هزار و 909 اعلام کرد و افزود: در مجموع توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی، حدود 6 هزار و 325 پروژه شامل احداث شبکه‌های توزیع آب شرب و آب کشاورزی و بحث سیل بند و آبخیزداری، بهسازی و لایروبی انجام‌شده است.
حزنی ، رفع مشکلات آب و اشتغال در سطح کشور را از اولویت‌های کاری قرارگاه محرومیت‌زدایی دانست و گفت: پروژه شهر آبی خرمشهر یکی از نتایج کاری قرارگاه محرومیت‌زدایی در کشور به شمار می‌آید و امید است در استان‌های مختلف پیشرفت خوبی داشته باشد.

منبع: پیام خوزستان
Histats.com START (standard) Histats.com END